Skocz do zawartości

Bolesne życie


Gość

Polecane posty

Witam jestem chłopakiem mam 14 lat. Zakochałem się w rok młodszej dzieczynie ja i mój kolega o tym wiedział napisałem do Oli list miłosny dowiedziała się że to ja napisałem marcelina jej koleżanka powiedziała czy na serio się zakochałem ja powiedziałem że tak bo tak jest miałem myśli samobójcze byłem w tedy w 4 klasie potem byłem w 5 klasie dałem jej czekolade podzienkowała mi potem była wigilia byliśmy wy szkole jadłem bardzo ostrożnie bo się wstydziłem potem był koniec wygili pożegnałem się z wszystkimi oprócz Oli bo się bałem i powiedziała głośno dlaczego nie z nią nie pożegnałem tylko ja z nią w 6 klasie też była wigilia już na nią nie przyszłem bo tym razem już pewnie musiał się pożegnać bo by pamiętała potem był wystemp z okazji dzień dziecka dzień mamy i taty na kociec był gril Oli nie było potem przyszła ukurat jadłem kiełbaske potem uważałem bo Ola też zaczeła jeść ja zwolniłem potem Ola chyba się popatrzyła i wyszła chyba dlatego że się jej wstydziłem zauważyła to. Ola mówiła mi różne smutne dla mnie żeczy były Oli urodziny ja się bardzo stresowałem w dniu Oli urodzin poszłem szybko do łazienki i myślałem co powiedzieć poszedłem do mojej klasy usłyszałem szelest cókierków a potem śmiech obruciłem się zobaczyłem że jest za mną złożyłem życzenia a i tak źle w szóstej klasie miałem za sobą 2 próby samobójcze jak był W-F to ja z Olą patrzeliśmy na swoje oczy koło 10 sekund mój kolega przyjaźnij się w dziecinstwie z Olą. Ola spytała się Kacpra mojego kolegi dlaczego się ze mną koleguje nic nie powiedział ja i kacper uciekamy zawsze od Oli ale kacper mówi że się wniej nie zakochał i Ola w nim ale nie dawno miał sen był w kościele wyszed z kościoła był koło bramy i ktoś go złapał za renke odwrócił się i to była Ola potem poszli kawałek drogą potem scena zaczeła się zmieniać nie było już Oli a ja stałem na polu. Drugi sen kacper siedział na ławce Ola ptzyszła usiadła koło kacpra i oparła ręgę na nim koło swojego domu z Olą,Ola wyciągła notes tam było coś napisane przewracała strony kacper się simiał i sen się jego skączył. To nie był sen kacper siedział na ławce Ola do niego podeszła i usiadła koło niego nic nie mówili potem sobie poszła. Ja mam 14 lat a Ola 13 i kacper też 13. Nie wiem co mam myśleć czy Ola go kocha i on kocha ją? Ja kocham Olę od 6 lat i próby samobójcze są prawdziwe. Ja się boję Oli co o mnie pomyśli i ja jestem nieśmiały Ola chce wiedzieć prawde ale przecież nie powiem jej o samobójstwie raz się dowiedziała i powiedziała pani i ja nie mogę iść do lekaża albo jakiegoś psychologa. Proszę o pomoc

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       
    • 0 komentarzy
      Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
       
       
    • 0 komentarzy
      Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?
    • 0 komentarzy
      Feministki głoszą hasło "przemoc ma płeć" (w domyśle - męską). Tymczasem chociażby raport "Diagnoza przemocy wobec dzieci 2023" wskazuje, że: "Sprawcami przemocy psychicznej i fizycznej wobec dzieci ze strony bliskich dorosłych najczęściej byli rodzice - ojcowie (odpowiednio, 39% i 35%) i matki (odpowiednio 43% i 31%)." Niechętnie pokazuje się tego typu dane, ale warto je znać mimo że uporczywie marginalizuje się takie informacje, co stanowi element kultury anulowania (cancel culture, cenzura tego co nie przystaje do ideologii).
      Zachowujmy trzeźwy osąd i wielką czujność, empatię, kiedy widzimy przekazy niewiarygodnie tendencyjne, jednostronne, a przy tym ewidentnie używane do celów politycznych, propagandowych czy nastawione na promocję różnych fundacji pozyskujących środki z budżetów publicznych oraz innych źródeł (w grę często wchodzą bardzo duże kwoty). W takich wypadkach istnieje bowiem ogromne ryzyko, że zostaniemy zmanipulowani lub okłamani. 



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.