Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Witam

jest nowa osoba na forum, chciałem sie wyżalić bo nie mam komu(w zasadzie mam ale nie lubię rozmów twarzą w twarz), czuje ze depresja wraca, cały czas odczuwam pustkę, ból i smutek. Moja koleżanka jest ze mną w ciąży, świat mi się wali do tego wszystkiego nie potrafię ogarnąć sam siebie, co mam na myśli ? 
Wiec tak miałem kiedyś depresje po tym jak odstawiłem używki, brałem często i dużo ( teraz zdarzy się raz na 2 msc) miałem jedna próbę samobójcza nieudana(po zerwaniu z moja ex dziewczyna) , jakoś wyszedłem z tego, Poznałem kobietę z która czuje ze mogę wszystko, niestety ona nie chce związku w dodatku jest w ciąży i chce ja usunąć, ja jestem załamany, straciłem prace, rodzina ma mnie już dosyć, nie potrafię pogadać z ludźmi, czuje ze jeszcze trochę i powrócę do wyjścia z przed kilku lat, co noc myśle o tym ze lepiej by mnie nie było, z każdym dniem coraz bardziej chce iść do lasu i zakończyć swój film na tym rozdziale....

pomóżcie proszę, może się powinienem zgłosić gdzieś, nie potrafię nic, wszystko mi wychodzi zle, nigdy nie miałem łatwo, Straciłem przyjaciół, straciłem wszystko, do tego codziennie gdy spoglądam w lustro widze ta obleśna twarz, mam mega kompleksy, w dodatku krzywy zgryz; nie stać mnie na zrobienie, nie stać mnie nawet na wynajęcie czegoś dla siebie, popracuje chwile w jednym miejscu i nie jestem w stanie wrócić do pracy bo w głowie milion negatywnych myśli...

co powinienem zrobić, macie jakieś rady ? 
moze zakończyć swoj żywot, nie mam pojęcia 

.

 

Link to comment
Share on other sites

@Kacper9

powinien Pan jak najszybciej zgłosić się do najbliższego szpitala psychiatrycznego na Izbę Przyjęć lub zadzwonić pod numer 112 i powiedzieć o tym co Pan przeżywa. Lekarz psychiatra zaleci Panu odpowiednie leczenie mające na celu ustabilizowanie Pana nastroju. Najprawdopodobniej zleci też psychoterapię podczas, której będzie Pan mógł porozmawiać o swojej sytuacji, przyjrzeć się swoim kompleksom, zidentyfikować swoje zasoby i mocne strony a także nauczyć się radzić sobie z emocjami.

Z pomocą specjalistów będzie Pan mógł poradzić sobie z trudnościami, których Pan doświadcza.

Proszę zgłosić się do szpitala i w ten sposób pomóc samemu sobie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.