Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

mag5951

Problemy emocjonalne, depresje.

Recommended Posts

Witam,

mam problem z radzeniem sobie w sytuacjach stresowych. Do tego stopnia, że chciałabym się zaszyć w domu i nigdzie nie wychodzić. Ale od początku.

Zacznę od tego, że około 5 lat temu rozstałam się z chłopakiem. Brakowało mi pieniędzy. Wydaje mi się, że chciałam po prostu zrekompensować sobie to rozstanie i wpadłam w pętlę finansową i zadłużyłam się na amen. Rok po rozstaniu wróciliśmy do siebie. Nie powiedziałam mu o długach. Trzy lata temu wzięliśmy ślub, a dwa lata temu dowiedział się o tych długach. Jakoś to przełknął. Od tego czasu bardzo się pilnuję żeby nic nie odwalić znowu, ale w sytuacjach stresowych wyłączam myślenie i ciągle coś jest nie tak. Najchętniej zamknęłabym się w domu i nie wychodziła. Nie chce więcej nikogo zawodzić. Miałam stłuczkę z rowerzystą, jechałam autem i w pierwszej kolejności odjechałam, ale wróciłam. Wszystkiego się boję z czego to może wynikać??Jeszcze do tego dochodzą problemy w pracy oraz problemy z zajściem w ciążę. Nie radzę sobie z tym wszystkim. Proszę o pomoc

Edited by mag5951
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.