Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Trudna miłość do DDA


Kascha
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jestem z moim chłopakiem już 5 lat. On jest DDA, sam z resztą uzależniony od alkoholu i kodeiny. Doskwiera mi to od samego początku, ale byłam ślepo zapatrzona, zakochana i za każdym razem kiedy mówił, że przestanie, wierzyłam w to. Odkąd zamieszkaliśmy razem razem 3 lata temu, z każdym rokiem jest co raz gorzej między nami. Podczas kłótni dzieją się różne rzeczy, jednakże w końcu złość mija, bo mimo wszystko go kocham.
W pewnym momencie coś we mnie pękło, zaczęłam szukać dowartościowania na portalach randkowych. Nie zdradziłam go ani razu, nie spotkałam się nawet na kawę czy cokolwiek, nawet nie umiem wytłumaczyć po co to robiłam, natomiast on to traktował jako zdradę, postanawiał się odpłacić tym samym, nawet zdarzyło mu się (nie wiem czy tylko) całować po pijaku z dziewczyną poznaną na ulicy, czy romansowanie z koleżanką z której kiedyś zrezygnował dla mnie, nie wspominając już o również zakładaniu kont na portalach randkowych.  Nie wiem czy słusznie, ale wiem że to złe mimo wszystko z mojej strony. Nie raz przechodziło mi przez myśl rozstanie, a później jak emocje opadły na samą myśl chce mi się płakać.

Po kolejnej próbie "podbicia samooceny" postanowił ze mną zerwać. Wszystko próbuje zrzucić na mnie. Nie widzi tego, jak on mnie ranił przez te wszystkie lata, a ja mu wszystko darowałam i mimo to mam wyrzuty sumienia, chciałabym to naprawić.

Ps. Ja sama jestem zwichrowana życiowo, w wieku 13 lat zmarła mi mama, która sama wychowywała mnie i mojego brata, ojciec również zmarł ale z nim nie miałam kontaktu.
 

Nie wiem co robić, proszę o pomoc....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.