Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Nie umiem sobie poradzić ze zdradą


Hidaneq
 Share

Recommended Posts

Witam. Miłego 5 miesięcy po romansie moje 18 letniej dziewczyny. Poznała wówczas pewnego pana przez internet i w ciągu 2 miesięcy wyladowali w łóżku, oczywiście moim kosztem. Zapyacie dlaczego sobie nie radzę? Moja ukochana ma Bordeline. W trakcie tego ,,ataku" nie tylko mnie zdradzala, wyzywala, ponizala i manipulowala do granic możliwości,  kiedy się dowiedzialem o zdradzie 20 marca wszystko się zmnienilo, powoli bo powoli ale zaczela się  zmnieniac na lepsze ale nie czuję że to zamknięty rozdział bo znalazłem u niej nadal zdjęcia tego człowieka i przyznala że się jej śnił.  Konsekwencje u niej są takie że brzydzi się swoim ciałem,  gardzi swoją osobą i miewa czynności autodestrukcyjne, a ja z kolei nie czuję się mężczyzną.  To wszystko jak mnie traktowała,  co mówiła (dla przykładu śmiała się z rozmiaru wiadomo czego, opowiadala jak jej bylo źle ze mną, jak to jestem do niczego,  śmiała  się ze mnie i mojego wyglądu i caly czas gloryfikowala ,,przyjaciela"). Mam przez nią kompleks na punkcie penisa (mimo ze potem mówiła ze nie wie co w nią wstapilo,  nie ufam jej, i co najważniejsze mam co trochę flashbacki z ich zdjeciami, scenami seksu i wyśmiewania mnie. Planujemy wspólną przyszłość i wybaczylem jej to wszystko ale wspomnienia mnie niszczą.  Ona ma dodatkowo depresję i nie ma ochotę na seks a pewnie domyślacie się że  gdy słyszę że nie ma ochoty z czym mi się to kojarzy. Szukam pomocy,  dzwoniłem na telefony zaufania i nic to nie dało.  Na ten moment nasz związek nie wygląda tak jak powinien i wiem to i ja i ona, dlatego daliśmy sobie tydzień przerwy na przemyslenie wszystkiego. Nie wiem co mam myśleć,  co robić z życiem.  Boję się że miłość mojej młodości wypalila się bezpowrotnie.  Błagam was o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Stary to toksyczny związek, jeśli ona ma 18 lat to ile możesz mieć ty 19-20 lat? Nawet jeśli masz 25 lat to masz dużo czasu na znalezienie sobie związku który będzie normalny. Niektóre osoby w wieku 18 lat nie są emocjonalnie dorosłe i szukają innych relacji, na to wychodzi że nie jesteś jej jedynym i w moim przekonaniu nic nie tracisz, powinieneś sobie dać spokój z toksycznym związkiem zanim popadniesz w depresję. Znajdź kogoś bliskiego na kim możesz polegać i zapytaj go o poradę.

  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.