Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Nie wiem czy jest wszystko ze mną ok


Rabarbar
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry 

Troszke lękam się, ze mój problem może być nie tak wielki jak innych, przez co mogę zapchać skrzynkę, chodź wiem ze każdy problem jest równie ważny. Mam 21 lat, studiuje.

Gdy byłam mała czułam ciągły stres. Nie wiem z jakiej przyczyny. Skończyło się to koło lat 10. Jestem pewna siebie osoba. Bardzo ambitna. Mam problem z emocjami. Zawsze próbowałam się podpasowac pod innych dookoła. Ciagle kolegowałam się z kimś innym, bo wiem ze mogę. Czasami sama sobie wmawiam różne rzeczy. Mój problem polega na tym ze nic nie czuje, życie oglądam jak film, odczuwam (jesli są takie sytuacje gdzie mogłabym to odczuć) stres lub złość. 
Nie umiem się cieszyć. Śmieje sie, nie mam problemu ze wstaniem z lozka. Nie mam myśli samobójczych, lubie życie, jednak jest to pewien problem. Głównym moim problemem jest agresja. Nigdy nie miałam z tym problemu, jednak teraz bywam agresywna do każdego. Nie bez powodu, zawsze jakiś jest. Wiem ze jestem dominacyjna osoba. Mam tez problem z ocena. Ocena siebie także, oceniam siebie bardzo dobrze lub bardzo źle.(Źle znoszę krytykę) Oceniam wszystkich dookoła i wszystko. I jestem oceniana na bierząco. 
chce pokonać ciągła potrzebę oceniania i problem agresji. Kiedyś bywałam paranoiczna. Wiem ze dużo wyniosłam z różnych sytuacji domu itd, ale chodzi mi o to

jak to pokonac

jak nie być agresywnym

jak przestać oceniać 

i jak zacząć czuć 

gdy próbuje coś zrobić z tymi problemami- nasilają się.

mam tez zachowania kompulsywne jak obgryzanie polikow, skubanie paznokci czy skórek.

pozdrawiam 

Edited by Rabarbar
Słaba pamięć
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.