Jump to content
Sabina117

Czy jest sens?

Recommended Posts

Mam 22 lata a moje imię to Sabina, kiedyś byłam pełna energii i życia, jednym słowem  dusza towarzystwa. Wychowała mnie mama która praktycznie nigdy nie miała dla mnie czasu i nie angażowała się w moje życie. Odkąd pamietam ze wszystkim musiałam sobie radzić sama. Ale dawałam radę. W tym momencie kiedy dopadło mnie życie dorosłe, zaczęłam tracić siłę. Ciagle towarzyszy mi niepowodzenie w pracy, w nauce i w relacjach międzyludzkich. Mam wrażenie ze daje z siebie 100% ale na marne, dopadają mnie myśli ze te wszytskie moje starania nie maja sensu. Chce się poddać bo życie zaczyna mnie przerastać, nie chce mi się walczyć o siebie chce już odpuścić. Stoję ciagle w miejscu, nie mam żadnych perspektyw ani do czego dążyć. Nie mam osoby której mogłabym się wygadać, dopadła mnie samotność której nigdy bym się nie spodziewała. Nie mam w nikim oparcia. Tłumie w sobie wszystkie myśli bo nie mam z kim o tym porozmawiać i strasznie mnie to przytłacza. Coraz częściej zastanawiam się jak najlepiej byłoby odejść z tego świata. A jest to spowodowane wszystkimi złymi wydarzeniami z mojego życia. Czuje ze życie wystawia mnie ciagle na próby, czego bym nie zrobiła i jak dobrym człowiekiem bym nie była to i tak dostaje w kość. Nie chce tak myśleć, chciałabym żeby wróciło moje pozytywne myślenie, chciałabym uwierzyć w siebie i ruszyć do przodu. Pragę wyrzucić to wszystko z siebie, porozmawiać z kimś kto pomoże mi się podnieść. Chciałabym powiedzieć wszystko co mi leży na sercu bo ten ciężar jest już dla mnie za wielki. Jak zacząć myśleć pozytywnie? Jak nie czuć załamania i zawodu własnej osoby? Dlaczego życie stawia mi takie przeszkody z którymi nie potrafię sobie poradzić? Nawet nie mogę skorzystać z terapii psychologicznej czy wizyty u psychologa  mimo ze bardzo chce ponieważ nie pozwala mi na to moja sytuacja finansowa. Dobija mnie ten fakt bo chciałabym sobie pomoc a w pełni nie mogę. 

Hej Sabina, tu Marcin. Niedawno napisałem posta na forum w zakładce "Zaburzenia lękowe". Mam bardzo podobne odczucia. Jeśli chcesz możemy pogadać, tutaj albo gdzieś indziej. Chętnie pomogę, chociaż tyle mogę siedząc w klatce prawie 24/h :X

Hej Sabinko. Opowiem Ci moja historię i po tym będziesz silniejsza😉. Będąc dzieckiem (ok. 5lat) moja mama która wychowywala mnie sama z starszymi siostrami powtarzała mi ciągle że kobiety mają władzę i rządy należą do nich a facet jest bezwartosciowy nie mający praw należący do kobiety która decyduje co z nim zrobi. Starsze siostry zawsze pokazywały wyższość nade mną ale to mama mi pokazała tak naprawde władzę kobiety i moje miejsce które jest pod jej bucikiem oraz innych kobiet wciskając stopa moja twarz w podłogę mówiąc zapamiętaj ten widok do końca życia tak wygląda władza oraz wyższość kobiet smieciu. Mijały lata A mama pokazywała siostrą ich władzę nade mną. Mama zawsze kontrolowala co robią siostry i ich koleżanki ze mną,  czasami wkraczając nastawiajac je na odpowiedni tor. Nastał moment całkowitego utożsamienia mnie z przedmiotem. Mama zrobiła ze mnie masazer, caly dzien masaz jej stop z przerwa na całowanie stópek sióstr, potem będąc pufa dla jednej siostry A za chwilę podnóżkiem dla drugiej siostry. Czas mijał poprzez różne zadania, nastała domowka organizowana przez siostry które zaprosiły wiele kolezanek a mi kazały leżeć grzecznie pod drzwiami. Nagle mnóstwo dziewczyn wchodzac wyciera buciki o mnie nie patrzac na twarz i reszte ciala. Siostra pytajac czy wycieraczka fajna stwierdziły koleżanki że mogłaby czyścić buty sama i tak językiem czyscilem buty. Wypijajac troszkę pomysł na przebieranie: mnie za kobietę stringi mini szpileczki make up zadowolone z mojego wyglądu mówiące że już najwyższa pora zabrały mnie do łazienki pokazując krzesło toaletowe dla niepełnosprawnych wyciągajac wkład a  zamiast niego matujac moja głowę na sztywno, nie mając żadnego ruchu wiedziałem co mnie czeka ale nie pokazywalem leku, nagle słysząc tekst będąc pod deską klozetowa: ja pierwsza kozystam z tego kibelka. Podniosła się deska a  nad nią pupa w koronkowych majteczkach siadajac idealnie dopasowując swój odbyt w me usta po chwili załatwiają się mi do ust siusiajac gdzie popadnie. Kolejna kobieta chętna na skorzystanie pokazując pupę w stringach gwałtownie ściągając i siadajac na mnie, potężne wyproznienie wraz z baczkami zmieniajac sie tak szybko i często że nie wiedziałem kto to. Następnego dnia wszystkie kobiety mowily do mnie kasienko, tak mi się to spodobało że proponując mi swój ubiór zgodziłem sie i teraz jestem traktowany jak kobieta i tak sie czuje, bielizna kobieca delikatna i malutka A ciuszki idealne. Operacja na zrobienie mi piersi 10.07.20 wraz z wstępną zmiana twarzy na bardziej kobieca po czym 1.09.20 stanę się kobieta 100% gdyż dostanę narządy rozrodcze kobiety i ta wyczekiwana pipulke, coś pięknego. Także Kochana nie mam się tylko żyj chwila i baw się tyle ile możesz nie przejmując się bo możesz zostać nagle facetem😉 będzie dobrze trzymaj sie😘