Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Tłumienie emocji w sobie oraz próby samobójcze oraz myśli.


Amaloko133
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam na imię Agata mam19 lat mam głęboką depresję myśli samobójcze mam też za sobą pare prób samobujczych nie mam wsparcia ze strony rodziców nie mam też z nimi dobrego kontakt zdażyło mi się również okaleczać za to jaka jestem że nie potrafię sobie poradzić z depresją. Od zawsze wszystko w sobie tłumiłam wmawiałam wręcz że tak poprostu musi być. Natomiast teraz chce sobie pomóc ale nie bardzo wiem jak.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

jeśli aktualnie masz myśli samobójcze lub okaleczasz się zadzwoń na numer 112 gdzie uzyskasz pomoc.

Aby sobie pomóc możesz zgłosić się na Izbę Przyjęć do najbliższego szpitala psychiatrycznego lub umówić się na wizytę z lekarzem psychiatrą w Poradni Zdrowia Psychicznego. Obecnie konsultacje z lekarzem z przychodni mogą odbywać się też telefonicznie. Nie potrzebujesz mieć skierowania. Jesteś osobą pełnoletnią więc też nie potrzebujesz zgody rodziców na leczenie.

Jeśli jesteś pod stałą opieką lekarza psychiatry ze względu na próby samobójcze czy depresję zgłoś się do niego na wizytę.

Najważniejsze abyś była w stałym kontakcie z lekarzem, który zaleci Ci najlepsze formy leczenie w tym psychoterapię.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Mam na imię Sabina 22 lata i odkąd pamietam ze wszystkim muszę radzić sobie sama. Mam wrażenie ze życie jest dla mnie za trudne. Przeważnie towarzyszy mi niepowodzenie czy to chodzi o prace czy o naukę lub relacje międzyludzkie. Nie mam siły już walczyć o siebie i sprostać wszystkim problemom. Chce się poddać bo nie widze już sensu jakichkolwiek moich starań. Mam wrażenie ze tez Odetchną moi najbliżsi. Nie wiem jak zmienić swoje nastawienie. Najchętniej mogłabym nie wychodzić z łóżka i przesypiać całe dni, nic mi się nie chce i jestem wiecznie zmęczona. Co powinnam zrobić żeby nie mieć takich myśli i przeć do przodu nie patrząc na moja okropna przeszłość? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.