Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Za dużo emocji naraz


Iksde

Recommended Posts

Witam, 

moim problemem jest nieradzenie sobie z emocjami. Bardzo łatwo staje się smutna i mam czarne myśli. Kiedy zdarzy się coś złego, nawet małe niepowodzenie w mojej głowie robi sie zupełny mętlik - logicznie umiem sobie powiedzieć ze wszytsko sie ułoży, ale w głowie pojawiają mi sie za dużo czarnych myśli nad którymi nie panuje i nie potrafię ich ignorować. Jako nastolatka miałam ten sam problem, który rozwiązywałam samookaleczeniem się. Wtedy czułam ze wszytskie emocje i myśli ze mnie wypływają i ogarniał mnie spokój. Jakoś zdołałam się z tym uporać, ale od niedawna znów się tak czuje. Mimo ze nie chce się zabić, to i tak myśle o śmierci, konsekwencjach, pogrzebie, tym ze nic nie osiągnę i nie jestem w stanie nad tym zapanować. Zazwyczaj takie stany mijały mi szybko, ale ostatnio nie jestem w stanie z nich wyjść i zaczynam wariować. Wszyscy mi mówią ze za bardzo się przejmuje, ale ja nie umiem się nie przejmować bo takie myślenie samo wchodzi mi do głowy, bez mojej intencji względem tego. Nagle w mojej głowie pojawia się 1000000 różnych myśli, każda negatywna.

Chcialbym udać się do psychologa, ale nie wiem czy nie jest to zbyt blachy powód, bo nie chce sobie zrobić krzywdy tylko nie potrafię o tym nie myśleć. Tak jakby ktoś inny wkładał mi do głowy takie myślenie.

nie wiem czy to co napisałam ma sens, ale prosiłabym o rady, nawet takie najmniejsze 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.