Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Coming out


123patrycja
 Share

Recommended Posts

Jestem 19 letnia dziewczyna i jestem lesbijką. Rodzina mojej dziewczyny wie, ze jesteśmy razem i mega nas wspiera, jednak moja jest strasznie nietolerancyjna i boje sie ich reakcji, jednak chce im jakos o tym powiedziec. Jak żartuje to reakcje mojej mamy sa bardzo zle, ale strasznie mnie ten sekret przytłacza i chce mieć to juz za sobą. Jak to szybko i najmniej bolesnie zrobić? Plus mama mojej dziewczyny od paru lat czeka na przeszczep i jej stan jest bardzo zły, nie wiem jak jej pomoc i czy wystarczy to ze po prostu jestem? Chce jej jakoś pomoc, ale sama mam czesto głowę zawalona problemami, jednak ona jest dla mnie najważniejsza i chce jej pomoc, ale nie wiem jak 

Link to comment
Share on other sites

Miłość jest najważniejsza. Nie masz wpływu na to kogo kochasz. Moim zdaniem rodzice musza to zrozumieć, nie mogą decydować o Twoim życiu i o tym z kim chcesz je dzielić, nie przeżyją go za Ciebie. Jak najbardziej powinnaś być teraz przy swojej dziewczynie. Na pewno Cię potrzebuje. Jeśli bardzo chcesz powiedzieć swoim rodzicom możesz spróbować, może miło się zaskoczysz na co mam nadzieje. Najmniej bezbolesnie myśle że najlepiej wprost i po prostu zmierzyć się z reakcją nie ważne jaka by była. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.