Jump to content

Problem w dojściu do porozumienia


Recommended Posts

Mam 20 lat i odkąd z moim partnerem poszliśmy na studia do dwóch różnych miast nie możemy się ciągle dogadać. Często bywa tak, że gdy się spotkamy ciągle mój partner odbiera telefony od mamy lub 11letniego brata (średnio co 2 h) Jest to dla mnie nienormalne i powoduje kłótnie, ponieważ czuję się zaniedbywana. Ponadto, gdy przyjeżdżamy do jego rodziny ciągle mamy się zajmować 11-o latkiem i spełniać jego zachcianki oraz spędzać czas tak, jak zażyczy sobie jego mama. Czuję się tym wszystkim zmęczona, a mój partner uważa, że przesadzam i jestem uprzedzona do jego rodziny. 
Sama już nie wiem co mam robić.  Z jednej strony mam wrażenie, że powinnam zadbać o swój komfort psychiczny i zakończyć związek, a z drugiej mam świadomość, że go kocham i naiwnie wierzę, że kiedyś się opamięta. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.