Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Lęk przed kontaktem


nastka_k98@o2.pl

Recommended Posts

Witam, mam 22 lat. Moim głównym problemem jest to, że nie potrafię rozmawiać, być w towarzystwie z mężczyznami. Kiedy na horyzoncie pojawia się jakiś mężczyzna to od razu się denerwuje, nie myślę racjonalnie, robię z siebie debilke. I jeszcze jedna sprawa to, że Kłamie nałogowo na każdy temat, nie mogę się od tego uwolnić. Kłamie odkąd pamiętam. Pomocyyy!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć, Powiem Ci że miałem podobny problem, źle się czułem w towarzystwie dziewczyn i był to lęk przed popełnieniem jakiejś gafy. Musisz sobie uświadomić że każdy facet jest tak samo jak kobieta, człowiekiem i nic Ci nie zrobi przez rozmowę. Ja przełamałem barierę poprzez rozmowy z dziewczynami które lepiej znałem z tymi obcymi wolałem czekać, ale później wszystko szło łatwiej. Dziś mam 30 lat i nie boję kontaktów, choć mam tremę przed pierwszą randką bo od 7 lat byłem w stałym związku który właśnie niedawno się rozpadł. Możesz też powiedzieć swojemu rozmówcy, że gdy się denerwujesz to gadasz niestworzone historie. Najważniejsze że widzisz problem i próbujesz to zmienić. Pisanie z kimś to już dobry początek, czy to forum czy mail, czy później rozmowa twarzą w twarz albo przez telefon. Daj znać czy choć trochę Ci ulżyło ;) Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.