Jump to content

amstterdam

Recommended Posts

Witaj, nie wiem od czego powinnam zacząć. Więc najprościej zacznę od początku. Moje życie nie jest usłane różami, a nawet czuję że gwoździami, lecz teraz czuję że gwoździe coraz mocniej są wbijane w moje nogi mimo iż uzbrajam się w grube podeszwy. Skończyłam 20 lat, i zdaję sobie sprawę iż nie jestem dorosła. Wiem że całe życie przede mną ale szczerze? Nie jestem pewna czy chcę żyć. Jestem na własnym utrzymaniu, chodzę do pracy, mam przyjaciół (choć myślę że gdybym ich miała nie szukałabym zrozumienia) na pozór wszystkie jest świetnie lecz ja nie radzę sobie z niczym a zwłaszcza z emocjami, podejmuję złe decyzję w życiu i popełniam powielane przez siebie błedy. Mam stany lękowe, i czuje że nie jestem wartościowym człowiekiem. Czuję się jak nikt, i czuję że nikt też nie rozumie mnie. Codziennie dostaję napadu płaczu, całkowicie wyautowałam się z życia towarzyskiego. Popadłam e alkoholizm. Piję wiedząc że to nie jest rozwiązanie ale nie wiem jak skoczyć z wieczną imprezą, czuję że alkohol zabiera mi życie. Do tego dochodzą uczucia. Tkwię w toksycznej relacji kilka lat. Oddałabym za tę osobę życie- zdaję sobie sprawę że to poważne słowo ale jestem ich pewna. Kocham go, i pierwszy raz kocham kogoś z tak mocną siłą. Tylko nasza realcja jest mocno skomplikowana. On nie pracuję w moim miejscu zamieszkania, zjeżdża  tylko na weekendy. Powiedzial mi że nie wie czego chce, a ja czekam na niego i na to aż będzie wiedział. Przyzwyczaiłam go do tego żeby widywać się tylko w weekendy, czuję że nie umiemy ze sobą rozmawiać. Ja nie umiem, może nie chcę z niego zrezygnować? W pracy ponoszą mnie emocje a mam ich zbyt wiele.

Potrzebuję pomocy. Chyba muszę zmienić cokolwiek w swoim życiu. Chcę żyć i przestaćbać się jutra. Chcę przestać się bać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.