Jump to content

Wahania nastroju, problemy


ja.tak.1995

Recommended Posts

Witam, mam 24 lata i jestem kobietą. Od kilku lat na zmianę mam wahania nastroju które wpływają na moje związki, relacje z innymi. Obecnie jestem w świeżym związku, moje problemy osobiste się odbijają na moim chłopaku. Wyjechał na kilka miesięcy i ciągle wmawiam sobię, że mnie zdradza. Czuję się samotna i niekochana. Nie umiem z nim porozmawiać na spokojnie, bo nie rozumie że tak się czuje. Nie wiem czy go przytłaczam bo potrzebuje uwagi. Nie wiem czy mam depresję, nie umiem sobie poradzić z ta sytuacja i obawiam się, że jeżeli nie zrozumiem co się ze mną dzieje ta relacja się zakończy.

Link to comment
Share on other sites

Witaj, też jestem kobietą, mam dokładnie dwa razy tyle co Ty ;)

Jestem w tej odwrotnej sytuacji. Dotyczy to mojej przyjaciółki. Fakt faktem, że jesteśmy ze sobą bardzo blisko, mieszkamy razem i spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. W tej chwili ja jestem w Pl, ona została w Nl. Jest chorobliwie zazdrosna o moje potencjalne kontakty z innymi ludźmi. Ma mi za złe, że spotykam się i rozmawiam z jej Rodziną, że potrafię się z nimi porozumieć. Każdy powód jest dobry, by rozpętać awanturę, nie ma żadnej normalnej rozmowy, tylko krzyk, wyzwiska i szarpanina. Zastanów się co czuje Twój chłopak, bo ja dokładnie wiem. Mogę powiedzieć Ci jedynie, że przychodzi taki moment, kiedy masz serdecznie dość takiej osoby, wiecznie kontrolującej i zazdrosnej. Relacje między ludźmi opierają się na zaufaniu. Okaż mu to, że mu ufasz, jeśli Ciebie zawiedzie, to znaczy, że nie był Ciebie godzien. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.