Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Koleżanka męża


Lajla

Recommended Posts

Potrzebuję rady może wsparcia sama nie wiem.
Mąż zaprzyjaźnil się w pracy z koleżanką w sumie wspólną a żona jego kolegi. 
Przez problemy rodzinne zaczął pić ale bardziej po kryjomu i zaczął się jej zwierzac przypadkowo odkryłam w telefonie sms itp nic rażącego ale miłego mi tak nigdy nie pisał 
Były kłótnie awantury ale nic to nie dało mówiłam prosiłam ale co tam on tylko ja lubi i będzie z nią gadał. 
Ona narzeka tylko na męża i życie a on słucha i czasem po alkoholu mi mówi a na trzeźwo nigdy tylko zarzuca mi że go inwigliuje i skąd wiem takie rzeczy że go osaczylam nie ma rodziny ja dobrze zarabiam mam wszystko a on jest nieszczęśliwy a ona go rozumie bo jej mąż jest nie halo nieudacznikiem itp ale jest z nim bo dziecii i chce kupić dom a on nie chce raz szczęśliwa a raz nie. 
Ja mam dość tego mówię mu ze jak chce utrzymać małżeństwo to musi skończyc albo ograniczyć ta znajomość do minimum bo tyle głupot mi powiedział że już mnie irytuje ta pani że mam wrażenie że bardzo zabiega o nią a ja zostałam odstawiona . Ona strasznie się mnie bo wie od moje męża że ja coś podejrzewam i nie podoba mi się to pisanie sms ów i kontakty telefoniczne poza pracą. 

Około 3 miesięcy temu podsłuchalam jego rozmowę przypadkiem po tym jak dzień wcześniej znów się klocilismy o nią. Najpierw rozmawiało o pracy potem o jej mężu następnie o tym że go wczoraj wkurzył i musiał się napić a później ona wypytywala coś o swoją figurę jakby miała kompleksy on ją zapewniał że wszystko jest ok z nią. Następnie ona zadzwoniła raz jeszcze upewnić się czy ja coś nie przeczytałam może coś słyszałam i dlaczego pousuwalismy cześć komunikatorow czy nie przez nią..... A przez nią tylko mój mąż zapewnil ja zeby spała spokojnie że ja nic nie wiem i nie mogłam nic przeczytac ponieważ nie mam wglądu nigdzie. 

Uciekam spod drzwi po usłyszenia tych rewelacji uspokoilam się a wieczorem zapytałam wprost czy rozmawiali kłamał jak z nut wtedy powiedziałam że koniec małżeństwa kłamstwa że stałam 20 minut pod drzwiami i przytoczylam mu każdy szczegół z rozmowy i z długo to tolerowałam ale wiecej nie będę chce rozwodu i że chętnie porozmawiam z jej mężem. Wystraszl się na maksa ja się nie poddawalam długo błaga przepraszam że on jest winny ona nie za kilka dni powiedział jej podobno w pracy ze słyszałam ich rozmowy 

Dla mnie ona jest skończona pousuwalam ja ze wsztkiego on zmienił się przestał pić zaczął być miły czuły tylko irytuje mnie fakt że ja często mu wypominam że ona jest tak samo winna bo skoro tak chce utrzymac małżeństwo swoje to po co się pomimo obaw angażowala dalej jemu mówię że może iść jak chce zapamięta na całe życie przez kogo rozwalił małżeństwo. 

On chce ratować wszystko rzekomo urwał kontakt żebym nic głupiego nie zrobiła nic nie powiedziała temu mężowi jej, ani jej bo zniszcze ich małżeństwo a on wyjdzie na idiote. Wczoraj nawet weszliśmy na siebie w restauracji tylko ja poszłam zamawiać a mój mąż podszedł do nich żeby głupio nie wyglądało ona odrazu skierowała się do wyjścia jej mąż spojrzał na mnie ale ja się tylko ironicznie uśmiechnęłam. Po czym powiedziałam swojemu że chce wszystko ukryć i robi idiote że mnie i tamtej męża udając świetnego kolegę a ona aż zzieleniala i poszła do drzwi. 

Proszę mi powiedzieć co ze mną nie tak jak się powinnam zachować jak kiedyś ja lub ich spotkam chce żeby ona żyła w niepewności co wiem w poczuciu wstydu że jednak słabo jej wyszło dbanie o swoje dobre imię a mój mąż ja oklamal. Czemu mój mąż tak się domaga żebym nic nie zrobiła i nie powiedziała. Czy to jest w porządku. Czy mówić jej cześć czy cokolwiek jej powiedzieć lub napisać 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.