Jump to content

Jak poradzić sobie ze zdradą?


Katzarzyna

Recommended Posts

Dzień dobry, mam 24 lata, od paru miesięcy przeprowadziłam się do mojego chłopaka z którym jestem ponad rok. Jest to naprawdę super facet ale często przesadza z alkoholem. Nie wiem czy to już choroba ale potrafi wypić bardzo duzo a potem oczywiście robi różne głupoty. Mój chłopak lubi tez kobiety tzn często sobie z nimi flirtuje i to mi jakie bardzo nie przeszkadza ale wczoraj na imprezie moja koleżanka napisała mi ze całował się z jakaś inna. I czuje jakby cały świat się zawalił. Może to brzmi głupio ale nie jestem w stanie tego zrozumieć. Ja wiem, ze może wina jest gdzieś po mojej stronie, chociaż uważam, ze jestem naprawdę fajna dziewczyna i duzo dla niego zniosę. Ale teraz nie mogę sobie poradzić, zamiast cieszyć się ze świąt i sylwestra cały czas myśle co zrobić i jak to się stało. Z jednej strony chce mi się wymiotować jak o tym pomyśle a z drugiej naprawdę nie chce się z nim rozstawać. Co robić ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Katarzyna lepiej rzuć go.Mialam takiego .Ucieklam do rodziców.Bo im dłużej sie bedziesz dawać bedziesz coraz sie gorzej czuła.On sobie poradzic ,bo znajdzie nastepne panny.A jego błagania pozniej olej całkiem.Zmien telefonu.DObrze Ci radzę.Co jest najważniejsze dla Ciebie?zdrowie czy cierpienie? Bedziesz sie czuła okropnie w środku.Lepiej tego zaoszczędź. Radzę ci dobrze bo dla takich osob chce dobrze.Pomóc ,wspierać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.