Skocz do zawartości
ciineek

Nie wiem co sie ze mna dzieje..

Polecane posty

Witam..
Od pewnego czasu mam problem ze soba, czasem juz sobie z tym nie radze. Zaczelo sie w pracy, zaslablem, czulem ze odlatuje, prawie zemdlalem. Wpadlem w taki strach, ze myslalem ze zaraz umre. Przy tym wszystkim zaczelo mi strasznie bic serce, jakby mialo wyleciec. Takie kolatania serca mam juz jakis czas, czuje jakis strach, jestem ospaly, nie mam humoru, czuje sie bezsilny, lek ktory zawsze przychodzi niespodziewanie I serce zaczyna mi wtedy szybko bic bardzo dlugo..raz juz mialem taki napad ale mniejszy, ale niestety problem sie powtorzyl I to gorzej. Trafilem wtedy na pogotowie dali mi kroplowki, mialem badanie tomografii glowy, wszystko wyszlo okej. Zostawili mnie w szpitalu mialem robione echo serca, ekg , przeswietlenie klatki, zakladano mi holter, holter cisnieniowy, takze wszystko tez wyszlo dobrze. Dostalem skierowanie do kardiologa na miesieczny holter, ale nie jestem jakos do tego przekonany...  boje sie ze jest jakas nerwica I juz nie wiem co robic..

Dzień Dobry, sugeruję aby Pan jednak dokończył badanie serca zgodnie z zaleceniem lekarza. Lęk może się wywodzić z powodu objawów somatycznych. W czasie tego badania proszę niech Pan zwróci uwagę czy najpierw pojawia się kołatanie serca a potem lęk?; czy lęk pojawia się na myśl o kołataniu serca?; czy najpierw jest lęk a potem problemy z pracą serca? Czego dotyczy lęk? Czy przyjmuje Pan jakieś leki? Jeśli problemy z sercem zostaną jednoznacznie wykluczone proszę zgłosić się na konsultacje z psychologiem. Lepiej nie zaczynać konsultacji w czasie badania bo może to wpłynąć na jego wyniki. Pozdrawiam, Katarzyna

Dzień dobry, 

od jakiegoś czasu ok 2 miesiące mam kołatania serca i ogolnie bardzo źle się czuję. Byłam u lekarza i po badaniacgh stwierdził, że wszystko z sercem w porządku. Że może to być na tle nerwowym. Jak sobie z tym radzić?

Dzień Dobry, czy może Pani napisać więcej co Pani rozumie przez "bardzo źle się czuję"? Czy Panią coś boli, czy ma Pani złe samopoczucie, jakieś problemy? Proszę o więcej szczegółów żebym mogła do tego się odnieść. Pozdrawiam, Katarzyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.