Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Mąż szukał pocieszenia u innej


Anna Domke

Recommended Posts

Witam serdecznie.     

 

Szczerze mówiąc to nie wiem od czego zacząć. MAM 35 iJestem mężatka od 12 lat mam 3 wspaniałych dzieci. 

Mój problem tkwi w tym że mój mąż szukał pocieszenia u innej kobiety którą poznał na jakimś czacie. Kiedy wrócił do domu z delegacji 4 dni było dobrze a potem zaczoł się dziwnie zachowywać. Praktycznie od środy do soboty wieczora nie rostawał się z telefonem. Jego dziwne zachowanie dawało mi do myślenia siedział pisał i nawet wychodził i dzwonił po nocach do niej. Gdy w sobotę się wszystko wydało gdy zobaczyłam wiadomości, fak szybko się zorientowałam że coś niegra, bo sobie co dziennie sączył drineczki. 

Jak zażądałam wyjaśnień to dostałam odpowiedzi ja tylko pisałem i rozmawiałem po pijaku, w zeczywistosci jak był Trzeźwy  też z nią rozmawial. Napiszę wmam jeszcze ze ogólnie nie mam kolorowego życia z mężem. Ze to co zrobił jest z mojej winy że szukał pocieszenia u innej. Napiszę wam jeszcze tak nigdy nie miałam i niema wsparcia od męża, nawet czasmi nie za uważana. Nawet oskarzana o i podejrzana o zdradę. Nigdzie praktycznie nie chodzę bo zajmuje się dziećmi. A czami nawet potrafi powiedzie że jak mi się coś nie podoba to mam wypi...... Tak poprwdzie jestem żoną ale tylko żeby przynieś podać posprzątać i jeszcze wszystko za niego zrobić. Boli mnie to bardzo bo naprawdę kocham. Ale nie mogę sobie z tym poradzić bo on uważa że się nic nie stało co mam zrobić proszę o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.