Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Szukam porady, cierpie...


jpl7748

Recommended Posts

Witam,

Mam 23 lata, mam problem ze znalezieniem partnerki, nigdy jej niemiałem w życiu. Od wielu lat z tego powodu mam stany depresyjne, ściska mnie w gardle, płakać mi się chcę. Prób znalezienia/poderwania przez te wszystkie lata było setki. Jestem pewien że to z powodu mojego wyglądu. Równierz posiadam konta założone na wielu portalach randkowych, brak odpowiedzi na moje wiadomości.
Proszę mi odpisać, Jak mam sobie poradzić/pogodzić się z życiem bez miłości partnerki oraz bez seksu? Bo staje się to już nie do wytrzymania.
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Fobia społeczna prawdopodobnie, wywodząca się z niskiej samooceny ze względu na wygląd. Ja przykładowo nie wyglądam źle, ale przez moje wymyślone problemy i pesymizm nie jestem w stanie nawet się odezwać do nieznajomej, nawet na portalach randkowych nie potrafię.
Nad wyglądem też możesz popracować. Nie wiem czy to waga, czy trądzik czy coś innego, ale odpowiednio ćwiczenia i dermatolog. Z depresją wiem, że ciężko się zabrać za cokolwiek, więc pewnie z ćwiczeniami będzie problem, ale spróbuj się zmuszać, może wejdzie ci w nawyk. Ja nie potrafiłem wyjść na spacer, ale dostałem leki od psychiatry i się trochę poprawiło, że na początku dają mi w kość, to trochę ruchu wpływa pozytywnie, zmniejsza efekty uboczne, mam na pewno mylne, ale wrażenie, że tak właśnie te leki są zrobione, żeby nie pozwalały za dużo rozmyślać, tylko zauważyć, że czyny mają znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.