Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

nie wiem co robić


xweronikax

Recommended Posts

Mam 20 lat i w tym roku zaczęłam studia w Anglii na kierunku Business with Tourism Management. Od zawsze chciałam studiować a możliwość kształcenia się za granicą to niesamowita okazja. Chciałabym czerpać z tego jak najwięcej ale nie potrafię. Od kilku tygodni nie mam na nic siły. Codziennie rano z trudem wstaje z łóżka, nie potrafię się skupić ani zmotywować. Czuję, że zostałam sama. Czuje, ze zawiodłam całą rodzinę. Pomimo tego, ze staram się myśleć pozytywnie nie potrafię. Nie mam osoby, z którą mogłabym o tym porozmawiać. Chodzę zestresowana i pomimo tego,  że staram się z tym walczyć wiem, że w przyszłości nie czeka mnie nic dobrego. 
Jak sobie z tym poradzi? Nie potrafię już tak dłużej. 

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego uważasz, że zawiodłaś rodzinę i z czego wynika twoje pesymistyczne podejście co do przyszłości? Może brak siły i brak motywacji jest spowodowane jakąś chorobą. I zastanawiam się dlaczego piszesz tak pesymistycznie skoro Twoim marzeniem było wyjechać na studia zagraniczne i chcesz czerpać z tego jak najwięcej, dlaczego po prostu nie czerpiesz, jeśli tylko z powodu braku motywacji i braku chęci wstania z łóżka to w tym bym szukał problemu dlaczego tak jest. A z tego co piszesz to nie wiem czym miała byś zawieźć swoją rodzinę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.