Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam 25 lat, jestem samotnie wychowująca matka trójki dzieci. Mój problem polega na tym, że 5 lat temu zmarła moja mama. Po jej odejściu wszystko spadło na moje "barki" . Zamieszkałam wtedy z moim , w tej chwili, byłym partnerem.. moja córka miała wtedy zaledwie 8 miesiący. Po śmierci mamy zajęłam się moim małym dzieckiem i życiem z partnerem, nie miałam czasu na żałobę. Z biegiem czasu nauczyłam się żyć z myślą , że mama odeszła. Było wszystko dobrze do czasu gdy mój partner nie dowiedział się prawdy o naszej córce, że nie jest jego biologiczna córka. Po dowiedzeniu się wszytskiego i wybaczeniu mi zaszłam w drugą ciążę. 

Gdy urodziłam syna mój partner został zamknięty w Zakładzie Karny na okres 14 miesięcy, zamieszkalam z jego rodzicami. Czekałam na niego. Po jego wyjściu z Zakładu wynajęliśmy mieszkanie i zamieszkaliśmy w nim wraz z dziećmi. Partner zaczął brać narkotyki, przez pewien czas jeszcze miałam kontrolę nad jego nałogiem, po pewnym czasie znów zaszłam w kolejną ciążę. I wtedy zaczęło się piekło. Partner nie chciał ani pracować tylko dalej pogłębiał swój nałóg, przestal mnie słuchać. Po urodzeniu kolejnego dziecka poznałam mężczyznę, zachcialam czegoś nowego nieznanego, na początku tylko pisaliśmy, później zaczęliśmy się spotykać. Mój partner dowiedział się o tym dość przypadkiem. Zrobił awanturę , wykrzyczał moim dzieciom wszytsko. Mojej córce zabronił mówić do siebie tato. Został zamknięty w Areszcie Sledczym na okres 3 miesiący. Zostawiłam go. 

Mój problem polega na tym, że nie potrafię się otworzyć na nowy związek. Chciałabym spróbować, ale myślami jest z moim byłym, gdzieś w środku obawiam się, że jeśli wyjdzie będzie próbował zemścić się na mnie za to co mu zrobiłam.

Chciałabym dowiedzieć się jak mam radzić sobie z tym, żeby móc zacząć normalnie żyć. Bez myśli o.moim byłym partnerze. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.