Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Taka jestem

Jak to zrozumieć

Recommended Posts

Witam mam problem. Zakochałam sie w kumplu mojego byłego mężczyzny.Znają się od dziecka. On o tym wiedział, że się w nim zakochałam. Codziennie do niego pisałam on odczytywał ode mnie wszystkie wiadomości czytał je i milczał. Po 2 miesiącach pisania. Napisał do mnie tak 

Proszę odebrać moja prośbę jako wyraz życzliwości. Uprzejmie proszę do mnie nie pisać . Życzę zdrowia i trzymam kciuki za wszelkie działania temu służące . Pozdrawiam serdecznie. Jest psychologiem on

Link to comment
Share on other sites

@Taka jestem

Napisała Pani, że zakochała się Pani i pisała Pani do tej osoby wiadomości. On je czytał ale nie odpowiadał. Pytanie czy to on dawał Pani nadzieję, że czuje to samo co Pani, czy to Pani miała nadzieję na relację dlatego, że on odczytywał wiadomości?

Patrząc na jego odpowiedź wydaje się, że to Pani budowała swoje oczekiwania w stosunku do tej osoby. Zależy Pani na tej relacji i być może szukała Pani różnych sygnałów potwierdzających Pani oczekiwania. Kiedy to nie nastąpiło poczuła się Pani zraniona.

Warto by było aby Pani spojrzała na tę sytuację z wielu perspektyw, nie tylko odczytywania wiadomości. To może pomóc Pani zweryfikować swoje nadzieje w stosunku do tej osoby. Pomocny w tej sprawie będzie kontakt z psychologiem.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Witam. On odczytywał wiadomości napisałam mu 2 tygodnie temu wiadomość o treści " jak chcesz żebym przestała pisać to się odezwij" nie zrobił tego. To z jego strony wyszła propozycja spotkania i pojawiłam się na nim. Powiedziałam mu prawdę kim jestem. Później zaczęłam do niego pisać wyznałam mu miłość i on zaczął wtedy czytać wszystkie wiadomości ode mnie. On jest psychologiem. Powiedział mi na spotkaniu, że jak będę potrzebować pomocy to żebym dała znać.

Pozdrawiam Serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie on nadal czyta moje wiadomości. Nic nie nie piszę powinnam dać sobie spokój z nim nie potrafię. Kocham go,przed wczoraj na moją wiadomość zareagował tak, że wysłał mi zdjęcie moje ,które ja jemu kiedyś wysłałam. Napisałam mu ,że nie rozumiem wysłał jeszcze trzy inne moje zdjęcia,jak to zrozumieć?? Tak jak pisałam on jest psychologiem tylko jaki mógł być przekaz tych zdjęć bez żadnego komentarza tylko to wysłał? Pozdrawiam Serdecznie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.