Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Nadal tęskni za byłą


Keyt
 Share

Recommended Posts

Mój mąż nadal tęskni za swoją byłą, mimo że minęło już 4 lata, często mnie porównuje do niej, mówi że była lepsza pod każdym względem, nie szanuje mnie, ma mnie za najgorszego człowieka na ziemi, wyzywa od najgorszych, ale gdy potrzebna jest mu pomoc to przychodzi do mnie. Widzę, ze mnie nie kocha, mamy razem dziecko, którego razem chcieliśmy, ale wydaje mi się że jest ze mną tylko aby się na niej odegrać, ostatnio nawet czytałam wiadomości jego do niej, ze tęskni bardzo i była jego jedyną prawdziwą miłością. Jest mi bardzo przykro, bo dawał mi tylko nadzieję, że wszystko będzie  dobrze i będziemy szczęśliwą rodziną, ale się zawiodłam. Dochodzą do tego też jakies subst. psychoaktywne, a obiecywał że jak dziecko się urodzi to z tym skończy, niestety ciągle jest wymówka, że to przeze mnie. Często mówi nawet o rozwodzie, nie wiem co mam myśleć, nie mam już siły, gdyby nie dziecko to już dawno bym sobie coś zrobiła. 

Link to comment
Share on other sites

Robić sobie coś przez jakiegoś typa, no naprawdę... 

Słuchaj, jeżeli powiedział Ci wprost że Cię nie kocha, że wolałby być z byłą to co Ty jeszcze z nim robisz? Tylko nie mów że dla dobra dziecka bo w ten sposób to mu tylko krzywdę wyrządzacie.. 

Link to comment
Share on other sites

Całość mi się nie klei.

Bardzo chciał z Tobą dziecka by odegrać się na byłej? 
- to dlaczego się na to zgodziłaś?

Tęskni do niej i Cię porównuje?
- musisz się szanować, jeśli chciał się na byłej odegrać to raczej szukał kobiety która wzbudzi zazdrość, więc pewnie jesteś atrakcyjna lub masz jakieś wymagane cechy, masz szanse kogoś znaleźć, a jak nie to przynajmniej jeden problem z głowy

Mówi o rozwodzie, ćpa?
- szanuj się i rozwiedź się, obydwoje będziecie szczęśliwsi


Albo potwornie wyolbrzymiasz/wymyślasz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.