Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Jak odbudować zaufanie stracone poprzez kłamstwa.


Recommended Posts

1. Jestem mężczyzną lat 22 

2. Moim problemem są, były kłamstwa, robiłem to od początku gdyż bałem sie powiedzieć Żonie prawdy o moich problemach finansowych. Brałem pożyczki dla Rodziców, odkąd zacząłem pracę były problemy finasowe w rodzinie, troche sie, posypało by to ratować brałem kredyty w banku dla Rodziców bo jak stwierdzili tylko ja mogę i ze mam iść i próbować, jak robi to dziecko dla Rodziców stara im sie pomóc, lecz to nie byla jedna, były tez pożyczki np. Optima czy provident. W końcu żona dowiedziala sie o kredytach w banku, to mi mniej wiecej wybaczyla lecz nie miała do mnie zaufania... nie dawno dowiedziała sie o tych innych, teraz nasze relacje sie zmieniły, jak to stwierdziła ze potrzebuje czasu, nie mogę mówić jej ze ja Kocham, Kochanie itp. Zrozumiałem ze było trzeba powiedzieć jej prawdę na samym początku, lecz bałem sie jej powiedzieć i przed utratą Jej gdy sie dowie o tym... lęk przed prawdą spowodował kłamstwo, ktorego sie wstydzę.... teraz chcę to naprawić... chce by znów mi zaufala by znów mogła cos do mnie poczuć. Nie chce Jej stracić. Prosze o pomoc, nie daje sobie rady z tym....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam w podobnej sytuacji, mąż mnie notorycznie okłamywał w kwestiach finansowych, dopiero jak stanął na wysokości zadania, pokazał że potrafi być odpowiedzialnym człowiekiem, powoli zaczelam mu ufać. Niestety nam się nie udało przetrwać, po jakimś czasie i tak się rozeszliśmy, przez te wszystkie kłamstwa skończyła się miłość.

Życzę powodzenia, ratuj póki jest na to czas, wykaz się odpowiedzialnością, jedynie to Was może uratować 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.