Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Miłość czy rodzina ?


Recommended Posts

Proszę o poradę. Już od kilku miesięcy zmagam się z pytaniem, co powinnam zrobić. Kolega mojej siostry (4 lata starsza) wyznał mi szczerą miłość. Problem w tym, że On bardzo podoba się mojej siostrze, nie widzi świata poza nim , ciągle o nim mówi i chce żebym pomogła jej jakoś przekonać go do siebie. Ona wcześniej też mu się podobała, dużo pisali. Ale jak to powiedział: jest śliczna ale nie ma tego czegoś w czym bym się zakochał, chodzi o charakter. Jak przyjeżdżał to widziałam jak na mnie patrzy. Rozmawia mi się z nim jak z nikim innym. Mamy wiele wspólnych tematów sam to ciągle powtarza, wspólne zainteresowania, lubię spedzac czas w jego towarzystwie, jest to coś między nami .Wypisuje do mnie że jestem najwspanialsza osobą jaką poznał ale ja nie mogę. Nie wiem czy byłabym w stanie zburzyć relacje z moją siostra, która też jest moja przyjaciółka. Miłość czy rodzina ? Może ona zrozumie po pewnym czasie ? 

Jak narazie powiedziałam jej że śniło mi się że z kim jestem. Ciekawa byłam  jej reakcjj. Jak się spodziewałam, nie pozwoliłaby na to. Nie chcę dłużej jej okłamywać mówiąc że piszę z koleżanką jak pisze z nim albo jak się pyta ciekawe co On teraz robi a ja wszystko wiem. Nie wiem czy mam zerwać tą znajomość. Chciałabym go bliżej poznać.

"Czarujące spojrzenie, które mnie omotało gorzej niż mroczne zaklęcie.." mówi

Nie potrafię sobie sama z tym poradzić. On rozumie że nie mogę z nim być.  To byłoby bardzo skomplikowane. Tyle, że ja powoli się w nim zakochuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.