Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Mąż stał mi się obojętny


Recommended Posts

Witam, mam na imię Ania, 24 lata. Jestem szczęśliwą mamą 3letniej córeczki i nieszczęśliwa żoną 36letniego męża. 

Od jakiegoś czasu, gdzieś koło roku, odczuwam w sobie jakąś taką pustkę. Mało rzeczy sprawia mi przyjemność. Od niedawna zauważyłam, że mąż mnie nie pociąga. Nie mam ochoty żeby mnie przytulal, całował. Seks nie sprawia mi przyjemności a udawać jak to mi dobrze już nie mam siły. Denerwuje mnie tak naprawdę sam fakt, że przychodzi z pracy. Stał mi się kompletnie obojętny. Zaczynam sobie wyobrażać życie bez niego. Nie chcę w tym wszystkim skrzywdzić córki. Tylko boje się, że nie pociągnie tak długo. Wydaje mi się, że ta różnica wieku między nami mi tego nie ułatwia. Nie wiem co robić i jak sobie poradzić z tym wszystkim. 

Jeśli chodzi o męża to ja wiem, że on się stara, posprzata, zajmie się córką. Ale ja już nie potrafię z nim spędzić chociażby weekendu. Zaczynam szukać wymowę byleby nie siedzieć z nim sam na sam w domu. Do tego doszły męczące pytania czy go kocham, czy on mi się podoba, że jestem dla niego wszystkim. Czuję się bardzo osaczona. Próbowałam z nim rozmawiać, ale zaraz się załamuje i zaczyna płakać, że on nie może mnie stracić. 

Czy to ze mną jest problem? Czy to możliwe, że już nie kocham męża? 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.