Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Związek


Recommended Posts

Jestem kobietą i mam 21 lat . Od nie dawna jestem w związku z chłopakiem na którym mi bardzo zależy lecz problem w tym że praktycznie w ciągu dnia mnie olewa.  Nie mieszkamy razem widujemy się w weekendy ponieważ oboje pracujemy . W dzień praktycznie się nie odzywa (że względu na prace) wieczorem potrafi nie odebrać telefonu bądź porozmawiać kilka sekund . Gdy jestem u niego zapewnia mnie że mnie bardzo kocha i nawet przy swojej całej rodzinie mówi że myślał że nigdy nie uwierzy w miłość a dzięki mnie to się zmieniło i że chce się ze mną ożenić . Nie wiem co myśleć o tym ponieważ praktycznie gdy nie jesteśmy razem mnie olewa i zdarza się że jak jesteśmy to lata tu i tam . Gdy z nim rozmawiałam na ten temat mówił że przeprasza  ale  nie chce się  narzucać  bo mam też swoje sprawy i długo nie byl w zwiazku i nie jest przyzwyczajony..Czy to ja jestem przewrażliwiona i nie przyzwyczajona do słabego kontaktu z chłopakiem czy poprostu nie zależy jemu ?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mówisz obstawiałbym, że w tygodniu jest zwyczajnie zajechany po pracy i może nie chce przelewać tych negatywnych emocji na Ciebie więc woli się spotkać w weekend kiedy ma spokojną głowę? Mi również zdarzało się w ogóle nie interesować swoją kobietą po gorszym dniu, to normalne. Ja bym na Twoim miejscu z nim porozmawiał, ale nie w formie roszczeniowej, że ma się zacząć interesować tylko bardziej zwróć mu uwagę na to , że potrzebujesz jego zainteresowania i kontaktu. Sama też szukaj tego kontaktu, może jak nie telefonicznego to chociaż na messengerze? Będzie miał wtedy więcej czasu żeby odpisać Ci na spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.