Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Związek sie wypalil


Recommended Posts

Witam, mam problem nie umiem sobie z nim poradzic, licze na to ze tutaj dowiem sie co dalej robi.. Bylam z chlopakiem 3 lata, 2 lata mieszkalismy razem bylo super wspolne wakacje i w ogóle. Lecz on teraz mi powiedzial ze jemu sie uczucie wypalilo i potrzebuje czasu, zostawił mnie. Ja go.kocham, tesknie... nie wiem co robic.. powiedzial ze mozemy sie spotykać tak jak przed zamieszkaniem. Lecz on nie pisze... co mam robic? Walczyc o ta milosc, czy dac mu czas? Ale ile tego czasu? 

Link to comment
Share on other sites

Widzę podobny schemat zachowania jaki sam przejawiałem. Po 2 latach zerwałem z dziewczyną, która też płakała i tęskniła i prosiła żebym wrócił. Twój chłopak mówi, że uczucie się wypaliło, ja mówiłem, że nie jestem pewny swoich uczuć. Jaka jest prawda? Coś mu w Tobie nie pasowało i uznał, że lepiej się wycofać. Na mnie to podziałało w taki sposób, że po 2 tygodniach przemyślałem sobie kilka kwestii i postanowiłem dać nam drugą szansę co dało drugie życie relacji i ją umocniło. 

Radziłbym Ci urwać z nim kontakt na tydzień-dwa, może miesiąc. On potrzebuje teraz separacji żeby zebrać myśli i dojść do tego czy to była dobra decyzja czy zła. Jeśli mimo Twojego milczenia będzie się z Toba kontaktował to ja bym powiedział jasno, albo mi wyjaśnisz dlaczego zerwałeś, powiesz co Ci nie odpowiadało i razem spróbujemy to naprawić żeby było znów dobrze albo nie kontaktuj się ze mną więcej bo to będzie Cie tylko ranić i nie pozwoli Ci o nim zapomnieć i ruszyć dalej.

Trzymam kciuki, że chłopak przemyśli sobie to i owo i zrozumie. Pokaż mu, że jesteś silna i że to on będzie tego żałował, najgorsze co możesz zrobić to latać za nim i błagać o powrót.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.