Jump to content

Spotkanie z byłą przyjaciela


gnadh63

Recommended Posts

Witam sytuacja wygląda następująco przyjaciel był ze swoja byla x czasu. Ona ostatnio nie ma najlepszego czasu potrzebuje wsparcia spytala mnie czy sie spotkamy. Co byście zrobili na moim miejscu? W głowie jak odrazu pomysle ze mialbym sie z nia widziec mam wyrzuty sumienia że z byla przyjaciela ale chciałbym jakos ją wesprzeć bo jest po zerwaniu niedawno a nie ma za bardzo z kim sie spotkać straciła znaj tak mi pisala. Ten przyjaciel jest bardzo bliski dla mnie bardzo duzo mi pomogl i nie chcialbym stracić jego zaufania. Mam na myśli spotkanie zwykłe pogadanie nie jakies czułosci czy cos. Myślicie że to dobry pomysł abym się z nią spotkał czy raczej nie? 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nie wiem czy to wciąż aktualne, ale wypowiem się. Jak chcesz jej pomóc, jakoś ją wesprzeć to jak najbardziej spotkaj się z nią... każdy ma prawo mieć innych znajomych, nawet jeśli to jest była twojego przyjaciela. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.