Jump to content

Problem w relacji z Przyjacielem


adamilk

Recommended Posts

Hej mam 18 lat. Znam mojego przyjaciela (17) pare lat. Od kilku miesięcy, około 4, wszystko co robi denerwuje mnie. Wnerwia mnie to że jest dla mnie miły, nie rozumiem tego, nie wiem skąd się to wzięło bo wczesniej nie bylo tego problemu. Obydwoje mamy duzo problemów psychicznych, ta relacja jest trudna. Mamy wiele problemów. Zawsze staram sie rozmawiać o wszystkim, zwykle to ja zaczynam takie rozmowy. Przyjaciel ma teraz trudny okres. Denerwuje mnie wiele jego zachowań, wczesniej tak nie było. Nienawidzę kiedy milutko mówi mi Dobranoc albo życzy mi powodzenia albo gratuluje za cos. Nie chcę żeby tak było, zależy mi na tej relacji ale za każdym razem jak mówię o jakimś problemie to od razu on sie czuje źle i ojeju. Czasami tylko dlatego nic nie mówię. Czuje ze wszytsko sie psuje. Przez to ze przyjaciel ma teraz zly okres, nie otrzymuje od niego zadnej eksytacji wtedy kiedy potrzebuje, mimo ze ja mu to daję.

Zawsze miałem problemy z agresją, dlatego to co robię zeby ta relacja byla lepsza to staram sie zachowac spokoj zeby nie byc nie milym, staram sie rozmawiac, staram sie zrozumiec druga strone, ale nie mam juz sily, nic nie dziala nic sie nie polepsza.

Proszę o pomoc nie daję już rady

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.