Jump to content

Prekognicja


Jasnowidz

Recommended Posts

Witam. Nie wiem gdzie zamieścić temat, może Wy coś doradzicie. Otóż jakiś czas temu odkryłam że potrafię wyczuć przyszłość. Wiem że wiele osób nie uwierzy, że będzie to brzmiało nieprawdopodobnie. Jednak wiem co czuję i widzę że odczucia się sprawdzają. Z biegiem lat odczucia sprawdzają się coraz częściej, męczy mnie to, coś co wg innych jest darem dla mnie okazuje się niemal przekleństwem. Nie czuję się z tym dobrze, nie wiem co robić, jak reagować, co z tym w ogóle zrobić? Na pewno jest na to jakaś kontra tylko co? Jak się uwolnić od tego brzmienia?

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę byś nieustannie doświadczała złych „przepowiedni”. Nie każdy ma ten „dar”. Doskonale Ciebie rozumiem i dlatego odpowiadam na Twój post. Od wielu lat intuicja mnie nie zawodzi, odczuwam moment przeczucia, który niejednokrotnie mi w życiu pomógł, w podświadomości wiem, ze za chwilę spotkam lub zobaczę osobę o której w danej chwili myślę, bądź wiem kto do mnie napisał albo dzwoni zanim przeczytam na wyswietlaczu smartfona i wiele, wiele innych przypadków. I nie dzieje się to na tak zwane „zawołanie”. Po prostu będzie miało to miejsce i tego się trzymam. Podobnie jest ze snami czy z Deja vu.  Są wyraziste i często przekładają się na realistyczny świat. Powinnaś zagłębić się w ten temat. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.