Jump to content

Co jest ze mną nie tak??


natalka1

Recommended Posts

Witam mam na imię Natalia 

Mam 20lat jak byłam młodsza to często nie chodziłam do szkoły moi rodzice to alkolicy gdy byłam przed 18 to wyprowadziłam się od rodziców i daje se jakaś radę ale jest ciężko tylko od jakiegoś czasu się zastanawiam dlaczego aż tak źle ze mną jest czy to przez to że nie chodziłam do szkoły chociaż moja siostra tak nie ma ale ja wydaje się naprawdę głupia nie umiem rozpoznać stron nie wiem która to prawa która lewa prawie nic nie wiem nieraz jak gadają znajomi to ja nie rozumiem ostatnio zostałam zapytana o datę 2 wojny światowej i nie wiedziałam ciężko mi jest zapamiętać niektorych rzeczy co jest ze mną nie tak?? Jestem poprostu chyba głupia 

Link to comment
Share on other sites

W kwestii wiedzy jest duże prawdopodobieństwo, ze jej mały zasób to efekt niechodzenia do szkoły jak i nie uczenia się. Sama zauważasz braki nawet podając przykład z historii. Nie piszesz nic czy ukończyłaś szkołę, czy wznowiłaś dalszą edukację … Jeśli zapamiętywanie a tym bardziej skupianie uwagi sprawia Tobie trudność udaj się do psychologa. Warto z takiej pomocy skorzystać a spotkania z terapeutą odbywają się w miłej atmosferze. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.