Jump to content

pigging


ania2411

Recommended Posts

Dzień dobry,

Piszę ponieważ od paru dni zmagam się z ogromnym problem, do tej pory myślałam, że jestem osobą totalnie odporną na tego typu sytuacje.

Mam ponad 34 lata, w kręgu moich znajomych znalazł się mężczyzna, który wedle mojej opinii był bardzo atrakcyjny, niestety jak to bywa wśród znajomych zanim doszło do kontaktu z nim uprzejmi znajomi donieśli plotkę. Mężczyzna ten to 45 letni atrakcyjny kawaler, osoba do tej pory uznawana za spokojną i dobrze wykształconą.

Doszło do naszego spotkania, spotkanie zaaranżował nasz wspólny znajomy, miało mieć charakter formalny.

Zaczeło się już bardzo dziwnie rano dostałam telefon, że planowane spotkanie o 16 nie może dojść do skutku i muszę wyjść z domu w 40 min, było to zrobione jak się okazało celowo i zaplanowanie, ponieważ Panowie zaplanowali abym nie miała czasu się nawet pomalować czy ładnie ubrać. Dałam radę i wyglądałam naprawde dobrze.

Cyrk rozpoczął się od kiedy zobaczyłam tego mężczyznę, do tej pory zawsze nienagannie ubrany prawnik w średnim wieku, przyszedł w poplamionych ubraniach, z zarostem 2 dniowym i w zółtych butach do biegania (ten strój był zaplanowany przez nich obydwóch), jak można się domyśleć, to początek rozrywki przez parę godzin byłam obmacywana, próbowana zosać pocałowana, nakłaniana do rozmów o ślubie. Na całe szczęście byłam nieugięta i na żadne zachowanie niereagowałam, a spotkanie miało zaplanowany formalny charakter, ubrałam się ładnie tak jak do kancelarii na co dzień, nie dawałam się wyprowadzać w las rozmowami o ślubie, niestety podczas spotkania została na siłe wyrwana mi ręka w którą zostałam pocałowana. Również żałuje z perspektywy czasu, że nie uzyłam żadnych słów ani gestów kiedy były próby obejmowania i dotykania mnie myślałam, że ignorowanie będzie najbardziej skuteczne, okazało się inaczej.

Byłam świadoma nowego trendu jakim jest pigging, jednakże uważam siebie za bardzo atrakcyjną kobietę i nigdy nie miałam z takim zachowaniem styczności.

Po spotkaniu napisałam do jednego i drugiego meżczyzny. Kolega odpisał mi na wiadomość, że kiedyś jak mi ochłoną emocję, to chciałby mnie zaprosić na piwo. To było wyjątkowo żalosne. Natomiast ten meżczyzna odczytał jedynie wiadomość o tym, że czuje się zawiedziona nim i jego zachowaniem wyjątkowo niedojrzałym, jak można przewidzieć nic nie odpisał.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, to nie pigging a curving (czyli potajemne zwodzenie) miał lub ma miejsce. Panowie Twoim kosztem zabawili się Twoją osobą. Czym sobą prezentują to już doskonale wiesz. Szkoda, ze nie miałaś odwagi skrytykować pana prawnika w średnim wieku, gdy pojawił sie w odmiennym stroju w jakim go widziałaś na codzień bo ja na Twoim miejscu wiem, ze byłabym do tego skłonna, a tym bardziej nie kontynuowała nachalnego spotkania. Ciesz się, ze nie zabrnęłaś w to dalej. Wykasuj numery i utnij kontakt. Miej swoją godność dziewczyno. Badz pewna, ze któregoś dnia ktos inny zabawi się ich kosztem, w końcu karma wraca ze zdwojoną siłą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.