Jump to content

nie wiem jak dać tytuł.


sorrento1977

Recommended Posts

Witam, krótko opisze swoje największe kłopoty w dużym skrócie a więc od zawsze jak pamiętam miałem problemy z koncentracją uwagi,często mętlik myśli brał góre nad skupieniem uwagi np proste czytanie zajmuje mi za dużo czasu bo musze czytać jedną strone co najmniej 5razy żeby dobrze zrozumieć tekst,miałem problemy z nauką w szkole podstawowej praktycznie z każdym przedmiotem nawet wych fizyczne,plastyka były dla mnie trudne a inne były bardzo męczące psychicznie ale nie fizycznie.2mój kłopot jest taki że  mam problemy z komunikacją interpersonalną praktycznie z nikim nie jestem w stanie stworzyć dobrej relacji to powodowało że często byłem wyrzucany z pracy i traktowany jak dziwak z którym nikt nie potrafi sie dogadać,obecnie nie pracuje zawodowo bo nie chce narażać sie na kolejne upokorzenia i ból psychiczny bo tego w moim życiu było już za dużo i czuje bezradność i degradacje mojej psychiki,te problemy są dla mnie poważne bo uważam że one sprawiły że jestem patologicznie samotnym człowiekiem i czuje sie w pewnym sensie jak osoba żyjąca na bezludnej wyspie.

Link to comment
Share on other sites

Proponuję badania pod kątem zawartości witamin, pierwiastków oraz badanie hormonów, pasożytów. Zrobisz to w laboratorium, trochę kosztuje, ale to warto, bo może się okazać, że niedobory wpływają na procesy biologiczne mózgu. Jeżeli były problemy natury emocjonalnej w dzieciństwie to najlepiej porozmawiać, że specjalistą od psychiki.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.