Jump to content

Rozstanie Oszukanie


Recommended Posts

Witam mam 28 lat 2 lata temu moja narzeczona rzuciła mi w twarz pierścionkiem i bez słowa wyjechała do Siostry przeżyłem to strasznie przez to zacząłem próbować narkotyki i nadużywać alkoholu dla niej przez cały okres poświęciłem wszystko i oddałem co mogłem robiłem wszystko w domu bo jeździłem do Niemiec w tygodniu do pracy  a na weeek3nd zajmowałem się wszystkim zakupy itp wróciła po 3 miesiącach i znów zaczęła mną manipulować oszukiwać w  uczuciach i dałem się na to nabrać każdą kłótnia kończyła się że się wyprowadzała do mamy i tak w kółko ciągle w końcu wyprowadziła się na stałe bo wynajmowane mieszkanie nie było takie ekskluzywne i nie mieszkając razem zaczęła mi niszczyc psychikę mówić że idzie na randki pisze mi że ma faceta a nawet męża od 6 miesięcy a z drugiej strony mówi że mnie kcoga I chce że mną gdzieś wyjechać pomóżcie mi co mam zrobić wszystko mi się sypie a ona mnie dobija bo przez to co robi cierpię ona wszystko robi żebym cierpiał tak wchodzi mi na głowę 

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo jaki był powód rozstania? Niestety często powtarzalna ucieczka w używki nie daje nam wytchnienia. Jest do droga donikąd. Zachowanie narzeczonej jest kompletnie niezrozumiałe. Może to z nią jest coś nie tak i powinna się leczyć? Ja bym się odciął od takiej relacji. Zbyt toksyczna

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
Dnia 22.10.2022 o 11:21, Pawełek napisał:

Wiadomo jaki był powód rozstania? Niestety często powtarzalna ucieczka w używki nie daje nam wytchnienia. Jest do droga donikąd. Zachowanie narzeczonej jest kompletnie niezrozumiałe. Może to z nią jest coś nie tak i powinna się leczyć? Ja bym się odciął od takiej relacji. Zbyt toksyczna

 

Link to comment
Share on other sites

Powod rozstania? Myślę że jej było wszystkiego mało w sumie teraz po czasie zobaczyłem że nie było żadnego związku a byłem dla nim tylko kolejnym naiwniakiem którego wykorzystała i manipulowała dla swoich korzyści i wygody ,prawda jest taka że nigdy nie okazywała mi zainteresowania normalnego jaki jest w prawdziwym związku najgorszy jest bol i świadomość jak bardzo weszła w moje życie i w moja głowę I mnie zniszczyła bo straciłem wszystko i jeszcze do dziś muszę wiele rzeczy naprawić a nawet nie wiem jak się do tego zabrać...

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

Witaj, przede wszystkim staraj się myśleć pozytywnie, nie pozwalaj sobie na powroty w myślach do tamtych zdarzeń.

Mam za sobą dwuletni związek z młodszym od siebie o 9 lat chłopakiem, bardzo mi na początku imponował, wydawał się być zaradnym, mądrym, dzielnym facetem mimo tego, że miał nie łatwe życie, lubię chodzić po górach, bardzo mi się podobało że chętnie mi towarzyszy itd, okazywał duże zainteresowanie, potem to co mi opowiadał okazało się w dużej mierze nie prawdą, kłamstwo goniło kłamstwo....manipulacje, szkoda gadać, nie mogę uwierzyć do tej pory, że są takie osoby, nie ma znaczenia czy mężczyźni czy kobiety.

 Staram się myśleć pozytywnie. Tobie też polecam.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.