Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Czy pozwolić jej umrzeć?


Artemis
 Share

Recommended Posts

Mam 18 lat i ok rok temu weszłam w dość toksyczny związek z inną kobietą.

Jest to związek przez internet, gdyż mieszka ona w Ameryce. Od początku naszej zbajomości próbowała ona powoli przekonać mnie do czynności BDSM. Zmuszała mnie do robienia obrzydliwych rzeczy twierdząc, że tylko to utrzymuje ją przy życiu. Nigdy nie sprawiało mi to przyjemności, lecz robiłam to ze względu na nią. Po licznych kłótniach na ten temat stwierdziła, że mam do wyboru zostać jej prawdziwą niewolnicą seksualną i robić te niemoralne rzeczy albo pozwolić jej sie zabić. Przepłakałam wiele nocy nie potrafiąc zdecydować. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Myślę jak ubrać w słowa to co myślę, by nie zabrzmiało to zbyt brutalnie, ciężko jest mówić co masz zrobić w przypadku gdy ktoś wymusza na tobie pewne czynności grożąc że pozbawi się życia, gdy nie zrobisz tego dla niego, bo nie znam tej osoby a nikt z tutaj obecnych nie chciałby mieć jakiegoś człowieka z drugiego końca świata na sumieniu.

Choć według mnie, mało prawdopodobnym jest to, by osoba w relacji przez Internet, pozbawiła się życia tylko dlatego bo nie wyślesz jej tego czego ona chce by zaspokoić swój własny popęd, twój partner stosuje wobec Ciebie najprostszą manipulację.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.