Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Problem z utrzymaniem pracy


ambitnie1313
 Share

Recommended Posts

Witam

Od paru lat zmieniam prace jak rękawiczki.Nie mam celu,ani marzeń.Nie wiem do kond zmierzam i po co.Od siedmiu lat mam cukrzyce i od tamtego momentu wychamowałam.Poddałam się,albo mam depresje bo odszedł ojciec tzn.zmarł,odszedł chłopak bo szukał babkomatu a nie dobrego materiału na żonę,odeszła przyjaciółka i jeszcze miałam konflikty z ludźmi,którzy mi zarzucali,że nie zwracam na nich uwagi tzn.nie mówie dzień dobry,nie uśmiecham się.Do tego jeszcze ogrom pracy by utrzymać Studia.Dużo tego było.Potem kolizja na drodze i po SORZE informacja,ze mam trzy gòzy w głowie.Nie groźne ,ale też nie ooeracyjne.Co o tym myśleć i jak sobie poradzić z tym?

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim znaleźć pracę taką która da choć trochę satysfakcji. Nie szukać ,,pracy idealnej'' - bo coś takiego chyba nie istnieje. Zawsze się znajdzie jakieś ale - jak nie zarobki nieciekawe to znowu atmosfera nie bardzo, a to budynek brzydki, a to ciężki dojazd itp.. Pozwól sobie po prostu na spokój. Znajdź coś co lubisz, radość można osiągnąć z naprawdę wielu rzeczy: obejrzeć coś śmiesznego, książki, wolontariat i pomoc innym, obejrzenie filmu albo serialu, słuchanie muzyki, kontakt z innymi ludźmi, wiara... - myślę że coś znajdziesz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.