Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Dziwne zachowanie


Recommended Posts

Jestem w związku z dziewczyną od ponad 10 lat, przez ten czas przymykałem oko na wszystko co mi nie pasowało, tłumacząc sobie, że jak się lepiej poznamy, to będzie inaczej, że to tylko kwestia czasu. Przyznam, że mam już tego wszystkiego serdecznie dość i nie rozumiem w czym tkwi problem.

Problem zaczął się po 2-3 latach wspólnego życia ze sobą.

Mam znajomych, małżeństwo z 2 dzieci (6 lat i roczek). Byliśmy kilka razy wspólnie na wakacjach, dość dobrze się znamy. Ze znajomym prowadzę wspólnie mały biznes.

Odwiedzają nas u nas w mieszkaniu co jakieś 30-40 dni,wpadając na 2-3h, angażując spotkanie. Dzwonią pytają się czy mogą wpaść na kawę. Oczywiście odpowiadam, że zapytam się dziewczyny i dam im znać. Po rozmowie z dziewczyną okazuje się, że ona nie chce się spotykać i mam wymyślić jakąś wymówkę. Tak jest za każdym razem, a jak już skończą się wymówki, zaproszę znajomych to ona ucieka z mieszkania, robiąc wielkiego focha.

Podobnie jest z innymi moimi znajomymi, zazwyczaj spotykam się z nimi sam.

Moich rodziców trzyma na duży dystans, mieszkają 400km od nas i nie mogę do nich pojechać na dłużej jak 3-4 dni.

Dodam, że rzadko widuje się ze znajomymi, zazwyczaj jest to 1 raz w miesiącu. Czy tak trudno jest poświęcić te kilka godzin na spotkanie i podtrzymanie relacji z innymi?

Może to ze mną jest coś nie tak i takie zachowanie jest w 100% normalne, ale będąc z kimś w związku oczekuję relacji partnerskiej, wspierania się wzajemnie. Jeżeli ona by chciała spotkać się ze swoimi znajomymi, nie widzę przeszkód. Jeżeli ma ochotę jechać do swoich rodziców, biorę samochód i jedziemy razem. W drugą stronę niestety to tak nie działa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.