Jump to content

Związek


Recommended Posts

 Witam mam na imię Szymon jestem w związku z partnerką przez 2 lata mamy córkę 18 miesięcy i 3 dzieci z poprzednim partnerem co ma dzieci dużo rzeczy  popsułem i zrozumiałem że mi zależy na rodzinie   traktuje mnie jak dziecko   staram się pomagać w domu sprzątam opiekuje się dzieciakami małym dzieckiem jak jest w pracy  staram poświęcić każdemu czas   zrozumiałem że rodzina powinna się wspierać  jak to kobieta ma zawsze rację   w wieku 18 lat straciłem matkę  ojciec pił  bo i nie miałem z kim pozbawiać w dniu pogrzebu dał mi jakieś prochy po których byłem  otepiony nie rozmawiał ze mną   gdy poznałem moja partnerkę  i jakie miała życie  skaplikowane   rozwód i różne sprawy życiowe  zrozumiałem że też taki chce być  twardy i stąpający po ziemi  spotykaliśmy się ja się zakochałem po uszy  zaszła w ciążę    ja w życiu kiedyś sobie nabroilem  finansowo bo i się nie przyznałem puzniej mnie przyciska przyznałem się że nabroilem   dużo  jej zawdzięczam  przez 2 lata pomagała mi a ja głupek ja za bardzo nie wspierałem no i zrozumiałem  że moja partnerka z córką są najważniejsze i reszta rodziny i chce naprawić  przekonuje ja że się zmienię  mówi mi że się nie zmienię  idę do psyhologa  dużo racji  może to ma wpływ ze śmiercią matki z ojcem nie mam kontaktu nie dzwoni jedynie co dzwonił to z fakturami do zapłaty jak się córka urodziła byłem szczęśliwy dużo partnerka mnie nauczyła   jedzilismy jakiś czas do ojca  ale był na bani jak to się mówi i mojej partnerce się to nie podobało chce  jej pokazać że mi na jej zależy i chce wspierać  finansowo    chce też podjąć 2 pracę żeby było więcej  pieniędzy     nie umie spać w nocy  budzę się   martwię się  czasami boli moja partnerkę głowa  ma migreny  i często to ma martwię się o nią nie mam jej gdzieś  czasami płakać mi się chce   jestem dalej zakochany może tego nie okazuje ale jak coś się dzieje to latam koło niej   no jednym słowem kocham ją nie wyobrażam jej stracić.  Ona jest miłością mego życia i moja córka też  gdy na nią patrzę serce mocniej bije   proszę o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.