Jump to content

Recommended Posts

Jestem 23 letnią studentką. Odkąd poznałam pewnego faceta moje życie zmieniło się całkowicie. W sumie wcześniej miałam problemy, ale jakoś radziłam sobie z nimi. A teraz nasilily się z taką mocą, że nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. Strasznie chudne ze stresu i jest mi później ciężko przytyć. Mam jakieś stany lękowe i nagłe wybuchy płaczu. To zabrzmi dość dziwnie, ale od 20 roku życia chciałam stracić z kimś dziewictwo, oczywiście bez skutku. Aż do momentu tamtego faceta. Poznawalam wielu facetów, ale każdy z nich pragnął jedynie mojego ciala i chciał to robic bez zabezpieczenia. A ja szukałam ideału, kogoś takiego, że jak już z nim to zrobię to będziemy na całe życie albo może trochę dłużej niż miesiąc. No i dałam się tak cholernie oszukać. Czuję się zgwałcona, mam jakąś traume życiową. Chyba nigdy nikt nie oszukał mnie w taki sposób jak on. Kiedy był w łazience zaczęłam szperac w jego rzeczach i znalazłam dowód osobisty. Jestem takim pesymista, że po prostu nie mogłam uwierzyć, że taki przystojny, ułożony życiowo facet jest mną zainteresowany. I tak idealny facet z 28 letniego faceta okazał się 37 letnim staruchem. (ja miałam wtedy 22 lata). I jego pierwsze imię, którym się posługiwał nie było prawdzie. Aż nie wierzę, jak można być tak zakłamanym człowiekiem. On musiał żyć w tym kłamstwie przez wiele lat, kiedy mówił, że jest 'młodszy' od swoich znajomych nawet głos mu nie drgnął. Nie zapomnę też jego uśmieszku na twarzy kiedy powiedziałam mu, że ma 37 lat. On nawet nie przejął się tym za bardzo, tylko odparł tak i wzruszył ramionami typu zdarza się. Stalkuje go na różnych profilach społecznościowych i on dalej oszukuje z wiekiem te młode dziewczynki. Co prawda gustuje w jeszcze młodszych. I lajkuje nawet zdjęcia niepełnoletnich dziewczynek. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego nie zauważyłam tak drastycznej różnicy wieku, otóż owy Pan przeszedł szereg wielu operacji plastycznych. Skurwysyn odmłodził się. Tak bardzo chce się na nim zemścić, ale w internecie nikt nie jest anonimowy. Mam zdjęcie jego dowodu i w jedną chwilę mogłabym zniszczyć jego 'idealne' życie. Przez tą całą sytuację zamknęłam się również na poznawanie płci przeciwnej. Boję się, że znowu doznam rozczarowania i nie chce przechodzić tego ponownie. Co prawda stalkowanie jego profilu pogłębia mnie w depresji, ale tak bardzo przyzwyczaiłam się do tych negatywnych emocji i rozważania, że jest to dla mnie jak narkotyk. 

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani,

skoro nie radzi Pani sobie z opanowaniem impulsów do stalkowania tego mężczyzny z racji tego, jakie on przejawia tendencje, sugeruję kontakt z wykwalifikowanym specjalistą. Może to być psychoterapeuta, a najlepiej aby był to seksuolog. Fakt, że postawa tego mężczyzny i jego upodobania robią na Pani takie wrażenie (czy też wywołują taką wewnętrzną niezgodę a zarazem obsesyjną ciekawość) może sugerować, iż jest coś do przepracowania, co Panią trapi a ma związek z własną seksualnością. Jeśli natomiast dysponuje Pani dowodami, które obciążają tego mężczyznę w sensie kryminalnym, należy to zgłosić Policji. 
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.