Jump to content

Depresja, kłótnie, brak rozmów, brak wyjścia.


Yankes27

Recommended Posts

1.Cześć jestem mężczyzna lat 25.

2.Juz kiedyś pisałem tutaj na forum ale teraz jestem tylko w gorszej sytuacji. 

 Moim problemem są, były kłamstwa, robiłem to od początku gdyż bałem sie powiedzieć Żonie prawdy o moich problemach finansowych. Brałem pożyczki dla Rodziców, odkąd zacząłem pracę były problemy finasowe w rodzinie, troche sie, posypało by to ratować brałem kredyty w banku dla Rodziców bo jak stwierdzili tylko ja mogę i ze mam iść i próbować, jak robi to dziecko dla Rodziców stara im sie pomóc, lecz to nie byla jedna, były tez pożyczki np. Optima czy provident. W końcu żona dowiedziala sie o kredytach w banku, to mi mniej wiecej wybaczyla lecz nie miała do mnie zaufania... nie dawno dowiedziała sie o tych innych, teraz nasze relacje sie zmieniły, jak to stwierdziła ze potrzebuje czasu, nie mogę mówić jej ze ja Kocham, Kochanie itp. Zrozumiałem ze było trzeba powiedzieć jej prawdę na samym początku, lecz bałem sie jej powiedzieć i przed utratą Jej gdy sie dowie o tym... lęk przed prawdą spowodował kłamstwo, ktorego sie wstydzę.... teraz chcę to naprawić... chce by znów mi zaufala by znów mogła cos do mnie poczuć. Nie chce Jej stracić. Minęło prawie 3 lata Żona powiedziała że da mi szansę, lecz nie widzę tego, nadal nie ma uczucia między nami. Pracuje 1,5 roku w Niemczech, zarabiam na nowy dom. Nie mamy nawet wtedy ze sobą normalnego kontaktu. Teraz przyjechałem na święta do domu nie było nawet przywitania tylko zniechęcenie, i dotychczasowy kontakt się nie zmienia. Po jej słowach w niedzielę wielkanocna że mam spier.... Wypiep.... Stąd wyszedłem z domu na jakieś 3h w tym czasie nie wytrzymałem. Wziąłem szkło i z przyjemnością przeciąłem sobie skórę w okolicy nargarstka. 6 mieiscy nie było mnie w domu przyjechałem i myślałem że będzie lepiej a tu jednak się myliłem. 

Proszę o pomoc już nie daje rady psychicznie i fizycznie. 

Link to comment
Share on other sites

Najlepszym lekarstwem jest rozmowa, a czemu kazała Ci wypierdalać? 

Musisz powiedzieć jej że się wstydziłes tych kredytów, co czujesz i zrozumieć ja pewnie czuje się zraniona kłamstwem i tym że nie potrafiłes odrazu zaufać jej na tyle by o tym wszystkim powiedzieć 

Link to comment
Share on other sites

Cały czas chce rozmawiać ona mnie nie chce zrozumieć. Staram się by dala nam szanse by powoli iść do przodu. Lecz Ona stwierdziła że albo mam czekać albo rozwód. Bo nie ma jeszcze nic sprawdzonego jak w końcu będziemy na swoim mieszkaniu. Ale co ja mam za gwarancję że jeżeli do tego czasu dotrwamy a później mnie zostawi.... Próbuję wyciągnąć z niej co kolwiek. Ja widzę swoje błędy i to co zrobiłem. Ja wiem ze klamalem i że nie potrzebnie mówiłem coś komuś ale ja nie mam nikogo. A potrzeba było się wyglądać. ONA sama nie widzi tego co robi. Co mam zrobić by w końcu powoli iść razem do przodu. Nie chcę rozwodu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.