Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

problem z stresem, lękiem, nastroje


kamil889
 Share

Recommended Posts

  1. Cześć jestem bezrobotnym mężczyzną mam 19 lat, mój problem polega na kiepskim nastroju od dłuższego czasu czuję się przygnębiony nie mogę się skupić, trudno jest mi zasnąć czasami nie mogę spać, byle jaka sytuacja wytrąca mnie z równowagi przez to mam ból w klatce piersiowej miałem też myśli samobójcze ale minęły, zaczęło się od kiedy miałem przez długi czas problem z kolanem nie mogłem chodzić w tedy ojciec znęcał się nade mną psychicznie czasem mnie też uderzył bo myślał że ja symuluje od tego czasu trochę minęło ale czuje się coraz gorzej nie jestem w stanie podjąć się żadnej pracy jak znajdę to po kilku dniach rezygnuje, jedynie co mnie uspokaja to muzyka czuje się wtedy zrelaksowany ale tylko na chwilę.Co to może być proszę o odpowiedź    
Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

dobrze, że Pan odezwał się na forum. Tych objawów nie można zignorować i powinien się Pan udać do lekarza psychiatry i porozmawiać z psychologiem. Do postawienia diagnozy i żeby odpowiedzieć na Pana pytanie potrzeba więcej informacji; chociażby ile to jest dokładnie: "od dłuższego czasu", "trochę czasu minęło" i co się dzieje w Pana życiu, np. czy przemoc ze strony ojca była jednorazowa czy te sytuacje się powtarzają. O tym najlepiej gdyby Pan porozmawiał a nie tylko pisał. Konsultacja z psychologiem może odbyć się on-line.

Pozdrawiam, Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.