Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Mam ogromny problem z zazdrością i nie potrafię sobie sama z tym pomóc. Mam chłopaka, który jest wspaniały, wiem, że mnie kocha i nie zostawi mnie, ani nie zdradzi, a mimo to nie potrafię zapanować nad emocjami, w sytuacji kiedy napisze do niego jakaś dziewczyna, albo wiem, że gdy jest w szkole albo gdzieś gdzie są inne dziewczyny. Wymyślam sobie niestworzone historie oraz dopowiadał pewne sytuacje, które w ogóle nie mają miejsca, a ja jestem przekonana, że na pewno tak jest, choć mój chłopak mówi inaczej. Może być to spowodowane tym, że nigdy nie powiedział mi słuchaj napisała do mnie taka dziewczyna, bo chciała się czegoś dowiedzieć o szkole, albo kiedyś byliśmy przyjaciółmi i teraz chcę się dowiedzieć co u niej. Za każdym razem sama musiałam się dowiadywać że z kimś pisze i to przede mną ukrywał. Gdy zaczęliśmy się spotykać i byliśmy na jednej z pierwszych randek zamiast rozmawiać ze mną, pisał z taką koleżanką, którą znałam, kiedy zapytałam go z kim pisze powiedział, że z mamą. Było mi przykro, umawiasz się z kimś na randkę, a zamiast tego piszesz z inną dziewczyną, a potem jeszcze ją okłamuje, trochę to dziwne, ale nic się nie zmieniło, dalej gdy napisze do niego, albo on do jakiejś, nie powie mi tego, muszę się sama przypadkiem dowiedzieć, a potem dowiaduje się o kolejnych dziwnych sytuacjach. Na przykład zwykła znajoma, z którą ponoć się za bardzo nie zadaje z klasy pisała do mojego chłopaka czemu go nie ma w szkole, gdy odpisał jej, że źle się czuje to zaczęła mu wypisywać, że nie ma umierać i ma być jutro zdrowy, on mówi że to nic takiego, ale dla mnie to trochę dziwne. Sytuacji podobnych było kilka i sama nie wiem czy moja zazdrość bierze się stąd że takie sytuacje miały miejsce czy po prostu taka jestem, ale bardzo utrudnia mi to życie i nie wiem jak sama mam sobie z tym poradzić, ponieważ próbowałam i nie daję sobie z tym radę.

Link to comment
Share on other sites

Nie masz problemu z zazdrością, po prostu chłopak jest nie uczciwy, nie warto tracić na kogoś takiego czasu, tylko zniszczysz sobie psychikę i będziesz musiała chodzić na terapie. To przełoży się na brak zaufania do innych mężczyzn, którzy sa świetnymi facetami, ale Ty przez tamtego będziesz szukała u nich sygnałów zdrady. Be happy  :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.