Skocz do zawartości

Głupota boli


Polecane posty

Miałem niedawno jakieś 2/3 miesiące temu, dla niektórych może być głupie lub śmieszne, byłem dłużny pieniądze jednemu znajomemu (teraz już go nie chcę znać) , akurat byłem już spłukany gdy do mnie przyszedł i wymyślił, że jak coś zrobię to da mi spokój i dał, ale musiałem iść do sąsiadki i powiedzieć jej, że mam problem wielki i się nie znam na tym za bardzo, że stoi mi od kilku godzin i nie wiek co mam zrobić i tylko tyle, spaliłem się ze wstydu, zaczęła się śmiać i powiedziała żebym zrobił ręką i tyle z temu było, teraz niedawno na wigilię do mnie skoczyła wysokim tonem, że mam się do niej wogóle nie odzywać. Moja żona o tym wie i powiedziała że jestem głupi ale nie jest zla. 

Ciągle dręczy mnie jakiś niepokój nie potrafię zebrać myśli tylko ciągle o tym myślę i nie wiem co zrobić sam ze sobą, jak słyszę że ktoś idzie po klatce to aż adrenalina mi skacze i nie wiem co poradzić.. 

Też nie chce żeby ktoś inny miał problemy przeze mnie, jedynie czego się nauczyłem to już nigdy więcej nie pożyczać pieniedzy. 

Edytowano przez Dawidyy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.