Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Głupota boli


Recommended Posts

Miałem niedawno jakieś 2/3 miesiące temu, dla niektórych może być głupie lub śmieszne, byłem dłużny pieniądze jednemu znajomemu (teraz już go nie chcę znać) , akurat byłem już spłukany gdy do mnie przyszedł i wymyślił, że jak coś zrobię to da mi spokój i dał, ale musiałem iść do sąsiadki i powiedzieć jej, że mam problem wielki i się nie znam na tym za bardzo, że stoi mi od kilku godzin i nie wiek co mam zrobić i tylko tyle, spaliłem się ze wstydu, zaczęła się śmiać i powiedziała żebym zrobił ręką i tyle z temu było, teraz niedawno na wigilię do mnie skoczyła wysokim tonem, że mam się do niej wogóle nie odzywać. Moja żona o tym wie i powiedziała że jestem głupi ale nie jest zla. 

Ciągle dręczy mnie jakiś niepokój nie potrafię zebrać myśli tylko ciągle o tym myślę i nie wiem co zrobić sam ze sobą, jak słyszę że ktoś idzie po klatce to aż adrenalina mi skacze i nie wiem co poradzić.. 

Też nie chce żeby ktoś inny miał problemy przeze mnie, jedynie czego się nauczyłem to już nigdy więcej nie pożyczać pieniedzy. 

Edited by Dawidyy1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.