Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

confuses768

Jak uwolnić się z toksycznego związku

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc, poradę. Od 3 miesięcy wyprowadziłam się z facetem z którym jestem dwa lata za granicę, miało być fantastycznie bo w końcu zamieszkaliśmy razem i to jeszcze w obcym kraju. Niestety odkąd razem mieszkamy zachowuje się jak nie on, robi mi awantury gdy jakikolwiek facet w pracy powie mi dzień dobry, non stop na mnie krzyczy, wyzywa mnie, obwinia mnie za każdy jego problem w życiu. Szczerze mówiąc po tych trzech miesiącach jestem wykończona psychicznie, mam nerwicę. Nie jestem szczęśliwa, każdego dnia chce mi się płakać, ale nie mam jak od niego uciec. Jak mam się z nim rozstać? Co mam mu powiedzieć? Prosiłam go już żeby się zmienił, żeby przestał na mnie non stop krzyczeć, ale to się nie zmieni. Boje się ze jak się wyprowadzę zrobi mi awanturę albo krzywdę, nie chce też wrócić do kraju bo tutaj mam naprawdę fajną pracę ale nie mam po prostu jak sama zamieszkać a z nim wykończę się psychicznie.. boje się od niego wyprowadzić.. 

Link to comment
Share on other sites

czemu boisz się wyprowadzić ? po pierwsze uwierz w siebie, jestes silna i dzielna dziewczyna , nie potrzebujesz nikogo żeby sobie radzić. Jeśli nie potarfisz i nie chcesz zrezygnowąc z pracy to poszukaj mieszkania sama. Przejzyj lokalne oferty. załatw wszystko i poinformuj kogoś bliskiego, że planujesz zerwac z partnerem ale boisz się, że cie zrani. Niech ta osoba jest na głośniku jak się wyprowadzasz w razie w. Jesli na prawde się boisz to trzeba zgłosić na policje. Twój partner się nie zmieni, musisz być twarda i po prostu odjeść a nie szukać wymówek. A co masz powiedzieć, po porstu : mam dość , nie szanujesz mnie , zrywam z toba i się wyprowadzam. najlepiej żeby osoba pod telefonem była też w pobliżu aby wkroczyć , ale jak twój partner Cie nie bije to raczej nie powinien dopuścić sie rękoczynów, ale jesli masz jakie kolwiek obawy to pamietaj o policji.  Po to są, mozesz też poszukac telefonu zaufania i zadzownić i się zapytac co robić w takiej sytuacji, tam na pewno ktoś lepiej Ci doradzi. 

 

https://ocalsiebie.pl/szybka-pomoc/

Edited by Midori
  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.