Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

rafbar34

Załamanie nerwowe

Recommended Posts

Dzień dobry, 

Do tej pory czułem lekkie napięcie stresowe z powodu ślubu który odbędzie sie w czerwcu, zmiana pracy (chce sie przebranżowić obecnie poświęcam 1.5h nq naukę ) w lutym, nowe mieszkanie z narzeczona,duzo stresu w pracy. 

Jestem introwertykiem Tydzień temu wróciłem do domu spotkałem sie z rodziną i lekko mnie wyczerpało socjalnie. Moja mama zaprosiła mojego kolegę mimo ze mówiłem jasno ze nie chce. Bardzo sie zdenerwowałem i poczułem ze granica napięcia została przekroczona o 150%. Wieczorem godzinę leżałem w bez ruchu a przez kolejne 3 dni byłem apatyczyny i negatywnie nastawiony na wszystkie osoby. Swobodnie bez wysiłku mogłem rozmawiać tylko z narzeczeona. Dziisaj zaproponowała, aby jechać ma weekend do jej rodzinnego domu załatwić parw ważnych spraw związanych ze ślubem , automatycznie odmówiłem bojąc sie wystawienia na interkacje z ludźmi (rodzicami). Narzeczona zawiódła sie na mnie i zdenerwowała. Znow poczułem przeciągnięcia granicy o 150%, wyalienowanie, apatia. Czy to jest załamanie nerwowe? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.