Jump to content

Recommended Posts

Mam taki problem straciłam kolejny raz pracę bardzo się załamałam strasznie mnie to boli nie wiem jak sobie z tym poradzić . W domu nie mam żadnej pomocy tylko mówią mi że jestem nieudacznikiem że nie poradzę sobie w życiu nie wiem co mam robić .

Czasami wymyślam historię która nie miała miejsca

 

Link to comment
Share on other sites

Siostra tylko że ona jest pod ich kloszem już robi wszystko to co chcą żeby robiła 

Z ojcem mieszkało mi się super .

Mam 22 lata siostra ma 20 a my godzina 20 musimy być w domu nie możemy pójść na imprezę z siostry próbowali zrobić niepełnosprawna żeby dostać pieniądze

Link to comment
Share on other sites

Tak oni są tak zazdrośni że ja wogole z nim gadam że masakra posyłają mnie tylko do lekarza a zaś na drugi dzień czemu nie idę na studia .

I na pewno coś ze mną nie tak bo nie potrafię znaleźć normalnej pracy a jak już znajdę to mnie zwalniają 

A wręcz moja siostra jest najlepsza 

 

Ja muszę im z mojej wyplaty dawać 900 zł gdzie nie zawsze ta praca jest a moja siostra nie dozuca się do niczego gdzie też ma wypłatę bo chodzi na takie zajęcia gdzie uczą się robić kawę obsługiwać klientów ale ma za to plcome 

Link to comment
Share on other sites

Z ostatniej zwolnili mnie za to że upomniałam sie o swoje ponieważ źle policzyli mi wynagrodzenie i za to że upomniałam  koleżankę za to ze zawsze po jej zmianie brakowało kasy ale oni twierdzą że to ja jestem czemuś winna 

W poprzedniej ja się zwolniłam sama bo nie dawałam rady na produkcji 

A w auchanie pracowałam pół roku na zastępstwo i oczywiście potem pretensje co ja źle robię 

Że wszędzie szukają pracownika tylko mnie nie chcą 

I mówię że do niczego się nie nadaje

Link to comment
Share on other sites

Skoro domu ciągle wmawiają Ci, że jesteś nieudacznikiem, to nic dziwnego, że mogłaś w końcu w to uwierzyć. W pracy na pewno starasz się jak możesz, ale podejrzewam, że jakoś widać po Tobie, że odgrywasz rolę tej niezdary, którą wyznaczyła Ci matka z siostrą. Gdyby mi robili takie pranie mózgu, pewnie też czułbym się niekompetentny, winny, do niczego, i w pracy na pewno inni by to widzieli i wykorzystywali przeciwko mnie. 

Nie wiem jak to u Ciebie wygląda w szczegółach i jakie masz pole manewru, ale sądzę, że na Twoim miejscu przede wszystkim bym się skupił na tym, żeby wyprowadzić się z toksycznego domu. Ciężko będzie dojść do siebie, jeśli będziesz cały czas atakowana i wykorzystywana do chorych gierek. Przyda się spokój i trochę wsparcia np. ojca. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.