Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Mam 35lat .. W czwartek mój mąż w drodze na moją operacje zrobił mi awanturę w samochodzie o to że slepię go telefonem. Że słońce odbija się w telefonie. Wybuch bo odpowiedziałam, że to nie to go ślepi. Zwyzywał mnie od matołów od najgorszych debili, od „ co za debil mi się trafił” od od teraz Cię już nie kocham. Jak wrócę to się pakuje i wypierdalam. Generalnie trochę nam się sypie ponieważ kiedyś wybuchał tak o drobne rzeczy już . Jesteśmy ze sobą 6 lat a 4 lata po ślubie … praktycznie w ogóle nie sypiamy ze so sobą ponieważ ja nie potrafię zbliżyć się do kogoś kto mnie wyzywa … on uważa że wyzywa mnie bo z nim ni sypiam i nie ma czułości. Natomiast wszystko zaczęło się od jego wybuchów . Po powrocie ze szpitala powiedziałam, że to koniec . On twierdzi ze moza sobie powiedzieć wszystko. Chciałam czasu a mąż uznał ze on go nie ma . I nie chce znowu czekać. Wiec wyprowadził się do mamy. Ja w domu czuje smutek . Napisał żebyśmy spróbowali ale zaznaczył ze będzie wybuchał a nawet mocniej jeśli nie będę blisko…. Czy to normalne?

Edited by Ismenka123
Link to comment
Share on other sites

Chciałam jeszcze dodać , że jak wpada w krzyki to wydziera się po mnie z taką nienawiścią.. groził nawet zwolnieniem z pracy. Tzn kazał mi podpisać zwolnienie z mojej chęci. :( … dziś pyta czy zmienie zdanie . Ja już nie wiem co mam robić, bo to nie pierwsza taka sytuacja . Niedaleko ja w czerwcu tez wybuchnął praktycznie bez powodu. Rozbił mi ceramiczny koszyk . Pamiątkę. Pił 2 butelki wina . Kazał spierdalac a to moje mieszkanie i plątałem się samochodem do 3 w nocy. Dał mi ręce na szyje i czy to wszystko może być spowodowane tym ze nie sypiamy ze sobą? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.