Skocz do zawartości

Nadmierny stres


MonikaMaj

Polecane posty

Witaj,

Skoro trwa to stosunkowo krótko, zastanów się co mogło na to wpłynąć w ostatnich dniach. Może doznałaś w pracy jakiejś przykrości, stanęłaś przed jakimś trudnym zadaniem, wyborem czy zmianą. Jeśli nie, to być może przyczyna tkwi w jakimś wewnętrznym konflikcie, który akurat teraz daje się we znaki 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozmowa pomaga tylko  jak opanować paraliżujacy mnie stres który  zaburza mi koncentrację i pamięć  podczas rozmowy  z klientem i jak opanować drżenie rąk  nie umiem  sobie z tym poradzić . W obecnej  pracy  jest super ale dopiero  zaczęłam dużo rzeczy muszę  zapamiętać  doradztwo  klijeta  a ja nie raz pod wpływem  stresu najchętniej  bym  się schowała  .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię  też odzielić życia  prywatnego od zawodowego . CHCIAŁBYM  ZWOLNIC TROSZECZKĘ  TEPO ALE NIE POTRAFIE WYNIKA TO Z TEGO IZ POPRZEDNIE PRACE TO ZAKLADY PRODUKCIJ I TAM WYKONYWALAM SWOJA PRACE BARDZO  SZYBKO TU NIE MA TAKIEJ POTRZEBY A JA NIE  RAZ LAPIE SIE ZE BIEGNE PO COS ALBO SZYBKO  COŚ  ROBIĘ . WE WCZSNIEJSZYCH PRACACH SPOTYKALAM SIE Z ROZNYMI LUDZMI  JEDNI BYLI MILI I KULTURALINI A DRUDZY OKROPNI KRZYCZELI PRZEKLINALI POGANIALI .W OBECNEJ  PRACY MAM BARDZO FAJNA PANIA KIEROWNIK ALE JAK TYLKO  WYPOWIADA MOJE IMIE TO OGARNIA MNIE STRES I STRASZLIWY LEK  POMIJAJAC FAKT ZE JEST TO OSOBA STARSZ I ZDARZAJĄ  SIĘ  SYTUACJE ZE CZEPIA SIE O JAKIEŚ  BZDURY TYPU CZEMU TO JEST POŁOŻONE  INYM MIEJSCU BO WCZESNIEJ LEZOLO TAM. I TRZECIA SPRAWA KTORA DRECZY MNIE OD 16 ROKU ZYCIA TO MOJA WLASNA MATKA DLATEGO ZE OD CZASU  KIEDY SKONCZYLAM 16 LAT A MOZE WCZEŚNIEJ  CALY CZAS MNIE KRYTYKUJE I NEGUJE W TYM MOMECIE MAM 30 LAT OD 19 ROKU ZYCIA NIE MIESZKAM  Z NIA NIE UTZRYMUJE MNIE A CIGLE  MNIE SPRAWDZA I KONTROLUJE . Kiedy 2017 roku zaszłam w ciążę  to te 9 miesięcy było super normalnie  ze mną rozmawiała po urodzeniu  od nowa się zaczęło strasznie mnie to wkurza  ona doprowdza mnie do takich nerwów  ze chcilambym się odniej odciąć  ale nie mogę bo ma raka i się o nią martwię ale mam jej za złe że mnie krytykuje krytykuje też wychowanie mojego dziecka i ciągła kontrola i mowinie mi że jestem  jak ojciec  . Ojciec  jest po rozwodzie  z mama też mam do niego  zal że mnie oszukał i okłamał  pod tym względem  że dzilke która mogłam mieć kiedyś  z siostrami zadłużył  na taką  sume  że będziemy się musieli tego zrzec po jego śmierci  ale z tatą miałam  zawsze  lepsze  relacje niż z matką i jeszcze 3 siostry które  razem z matką mnie krytykują to boli jak jasna chlera zwłaszcza  gdyż  z teściami mam super  relacje  są cudowni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te wszystko  praca matka siostry nie raz  nie umie okazywać uczuć mojej rodzinie czyli mężowi i dziecku bo nawet własne dziecko wyprowadza mnie z równowagi ponieważ  krzyczy tupie biję mnie wiemy ze jest mały i nie rozumie ma 3,5 roku ale czasami  mam go dość i jak się buntuje to nie umiem z nim rozmawiać  tylko chowam się do łazienki  do momentu kiedy się nie uspokoji  bo oczywiście  tu też mama jest zła tatuś jest kochany. MAM W TYGODNIU KILKA DNI W KTORYCH WOGOLE NIE PODNOSILABYM SIE Z LOZKA I NIE CHCE ZEBY KTOKOLWIEK  DO MNIE  SIE ODZYWAL CHCIAŁBYM  BYC SAMA MAM TEZ TAKIE DNI W KTORYCH WOGOLE  NIE  CHCE MI SIE ZYC ALE TO JEST CHWILOWE BO TAK NAPRAWDĘ  NIE CHCIAŁBYM  NOGDY ZROBIĆ  SOBIE COS ZLEGO TAKIE SYTUACJE  ZDARZJA SIE MI WTEDY KIEDY MAM KLOTNIE Z MATKA MI SIE SYTUACJE W KTORYCH  WYBCHAM AGRESJA I KRZYKIEM PO CZYM PLACZE BO JUZ NIE MAM SILY  NA TO WSZYTKO A WIEM ZE MUSZE  JAKOS DAC RADE BO MAM RODZINE KTORA KOCHAM I NIE  DOCENIAM .MAZ NARZEKA ZE MU OPOWIDAM O PRACY NIE CHCE TEGO SUCHAC A JA NIE UMIEM ODZILIC TEGO WSZYSTKIEGO .NAJGORSZE  W TYM WSZYSTKIM JEST TO ZE Z OSOBY SILENEJ PSYCHCZNIE PO OSTATNICH  TRZECH MIESICACH PRACY W MCDONALDZIE  JA JESTEM OSOBA KTORA JEST NIE PEWNA ZESTRESOWANA MA PROBLEMI Z NERWAMI I JESZCZE NIE  MOZE ZAPAMIETC KILKU CYFR OSTATO ZDĄŻYŁA MI SIE SYTUACJA ZE ZAPOMNILAM KOD DO DOMOFONU PAMIETALAM I POD WPLYWEM STRESU ZAPOMNILAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
       
       
    • 0 komentarzy
      Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
       
       
    • 0 komentarzy
      Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
       
    • 0 komentarzy
      Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
       
    • 0 komentarzy
      Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
       

      Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
       
      Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
      Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
      Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
       
      Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.